11.05.16 20:57
Автор: Ярослав
1 ответ

Особливий період

Доброго дня! Я - військовослужбовець, офіцер, капітан. Проходжу військову службу в одному із підрозділів в Держспецтрансслужбі у м. Львів. Строк контракту закінчився ще 25 червня 2015 року. Але за наказом командира в/ч строк дії контракту продовжено понад встановлені терміни у звязку з особливим періодом до оголошення демобілізації. Тобто, на даний час я не можу звільнитись, вірно? Сімя (дружина і 3-річна дитина) проживає не зі мною - в м. Дніпродзержинську. Питання такі: 1. чи дійсно зараз в Україні (станом на травень 2016) діє особливий період? та питання № 2. Я маю на руках відношення з Дніпропетровського ОВК на можливість переводу до Дніпродзержинського МВК на вакантну посаду хоч зараз. Який алгоритм/порядок процедури переведення військовослужбовця між різними структурами (Військомат це ЗСУ Міноборони, а ДССТ - Мінінфраструктури)? Колізія в тому, що мені кадровики кажуть, що документи повинні прийти знизу по команді від структури що готова взяти військовослужбовця, а в ОВК кажуть, що потрібно, щоб до них дійшли документи зверху - від ДССТ на Міноборони, ЗСУ, ОК і до них. І виходить, що нікому нема діла. Як повинно бути? Це нагальне питання для великої кількості військовослужбовців, принаймні в ДССТ на сьогодні. Чекаю на Вашу відповідь на пошту.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
19.05.16 14:55
Специалист Стретович Інна
Отзывы: 6/ 0/ 0  Ответов: 115
Доброго дня. Оскільки Вас можуть отак футболити, а слова до справи не підшити, направте заяву про переведення та відношення (спочатку копію завірену Вами) на ім'я кадрової служби.
Крім того, чи є у Вашому контракті слова про продовження його дії, як вону звучать? Тобто механізм продовження дії контракту.
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: