30.04.16 16:45
Автор: Юрій
2 ответа

Відстрочка від призову якщо брат в АТО

Добрий день,
Скажіть будь ласка чи маю я право на відстрочку від строкової військової служби якщо мій рідний брат знаходиться в АТО?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
01.05.16 13:26
Специалист Емельянов Аркадий
Отзывы: 4/ 0/ 0  Ответов: 350
ЮРІЮ!

Знаходження Вашого рідного брата в зоні АТО не дає Вам права на відстрочку від строкової військової служби, крім випадків зазначених у ст. 17 Закону України "Про загальний військовий обовязок та військову службу", а саме - за сімейними обставинами.
30.04.16 20:00
Специалист Иванков Виталий
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 126
Ст. 17 ЗУ "Про загальний військовий обовязок та військову службу"
У разi наявностi в сiм'ї тiльки двох синiв вiдстрочка вiд призову за сiмейними обставинами може надаватися призовниковi, якщо його брат проходить строкову вiйськову службу.
У разi коли призову пiдлягають декiлька синiв одночасно, вiдстрочка може надаватися одному з них за бажанням i пропозицiєю батькiв.
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: