Перетяка Денис Свободен
Был на сайте: 2 месяца 16 дней назад
Рейтинг: 469
Отзывы: 2/ 0/ 0
Ответов на вопросы: 216
Ответов за неделю: 0
На сайте: 4 года 7 месяцев
Контактные данные:
E-mail:  
[email protected]
Skype:  
Legal_Continent
Ваш сайт:  
Дополнительно:  
Фірма "Legal Continent" нещодавно почала працювати на ринку юридичних послуг. Але по при це в ній працюють дійсно кваліфіковані юристи та спеціалісти в галузі права. Наші партнери мають хорошу репутацію та великий досвід роботи у різних сферах : Правоохоронній, Банківській, Адвокатській.

Ми завжди націлені на позитивний результат, в нас є чітко відпрацьовані схеми роботи в різних галузях права. Ми впроваджуємо багато інновацій і йдемо в ногу з часом. Ми одні з небагатьох, хто працює в галузі права інтелектуальної власності та суміжних прав. Ми самі створюємо процесуальні прецеденти та базуючись на них прямуємо вперед !

Спеціалісти "Legal Continent" нададуть Вам кваліфіковані консультації з питань, які вас турбують.​ Окрім консультаційних послуг ми надаємо послуги по підготовці процесуальних документів, супроводі справ в судах всіх інстанцій, вирішення питань, що до виконання судових рішень.

Юридична фірма "Legal Continent" здійснює комплексне юридичне обслуговування суб'єктів господарювання усіх форм власності, в тому числі господарських товариств, приватних підприємств ​
Адрес:
полтава Показать на карте
Карьера:
Место работы:
Legal Continent
Специальность:
Юрисконсульт
Период:
01.12.2014 - по сегодняшний день
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Пользователи:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: