Матвіїв Єлизавета Вільна
Була на сайті: 2 дня 16 годин назад
Рейтинг: 154
Відгуки: 0/ 0/ 0
Відповідей на питання: 55
Відповідей за тиждень: 15
На сайті: 1 місяць 5 днів
Відповіді на питання:
Показати: всі | найкращі
20.10.17 21:22

Доброго вечора. Можете, але процедура довга. Для початку потрібно позбавити батьківських прав чоловіка, який юридично являється батьком дитини. Для цього необхідно: 1. зібрати докази того, що батько дитиною не цікавиться,...

20.10.17 21:07

Насправді, якщо у Вас немає опікуна, то потрібно звернутися одразу до органу опіки і піклування за місцем проживання. Чому я рекомендувала звернутися до адвоката? Тому, що окрім написання і подання...

20.10.17 18:22

Ви не зможете вирішити це питання самотужки. Адвокат не може скласти з вами договір про надання правової допомоги, бо Ви визнані недієздатним, таким чином адвокат не матиме повноважень. Від Вашого...

20.10.17 17:41

Доброго дня. Із зазначеного Вами, я зробила висновок, що Ви подали заяву про видачу судового наказу на аліменти, відповідно до ч. 5 ст. 183 Сімейного кодексу України: ч. 5. ст....

20.10.17 17:10

Доброго дня. Я так розумію, що власність на квартиру було оформлено на чотирьох осіб із зазначенням рівних часток, тобто після приватизації у кожного члена сім"ї з"явилось 1/4 частка квартири, загальною...

20.10.17 13:16

Михаил Факт проживання під налгядом не свідчитиме про невживання наркотичних засобів. Про це може свідчити лише призначена судом судово-психіатрична експертиза. Щодо другого питання, то Ваш фізичний стан, а саме,наявність інвалідності,...

20.10.17 13:05

Доброго дня. Будь-який спір найкраще вирішувати в позасудовому порядку, шляхом переговорів. Найгостріше це відчувається в сімейних відносинах, оскільки зачіпається особисте, сім"я, діти - саме важливе для більшості людей. Якщо ж...

20.10.17 11:42

Доброго дня. Відповідно до ч. 4 ст. 241 ЦПК України скасування рішення суду про визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи, яка була визнана недієздатною, в разі...

20.10.17 11:14

Доброго дня. Ваше питання регулюється ЗУ "Про житлово-комунальні послуги" (надалі - Закон), Постановою КМУ "Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та...

20.10.17 10:45

Доброго дня. Наведу статті Сімейного кодексу, якими слід керуватися. Стаття 160. Право батьків на визначення місця проживання дитини 1. Місце проживання дитини, яка не досягла десяти років, визначається за згодою...

Авторизація на сайті

Нагадати пароль
Запам'ятати
Реєстрація
Користувачі:
Календар подій
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: