Попов Роман Вільний
Був на сайті: 7 років 1 місяць назад
Рейтинг: 89
Відгуки: 0/ 0/ 1
Відповідей на питання: 6
Відповідей за тиждень: 0
На сайті: 10 років 9 місяців
Відгуки:
22.12.11 17:11
Автор: максим

Вы вообще вопрос читали?А счет нотариального заверения,то предварителбный договор дарения в нем не нуждается.Ст205ЦК разьясняет.Не нужно путать с предварительным договором купли-продажи,на который есть толкование министра юстиции.

22.12.11 21:05
Прокоментував: Попов Роман

стаття 205 нічого не роз'яснює.
А зрештою, що хочете, то і робіть.
Як не потребуєте поради, то не задавайте запитань.

Залишити відгук:
Для того, щоб виконати дану дію, необхідно
Авторизація на сайті

Нагадати пароль
Запам'ятати
Реєстрація
Користувачі:
Календар подій
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: