05.09.11 20:47
1 відповідь

одержання земельної ділянки під забудову

моя мама живе і зареєстрована в одній області, чи може вона подати заяву на одержання земельної ділянки під забудову в іншій області (вона не являється власником жодного будинку і земельної ділянки) і чи допоможе в даному випадку статиус "діти війни"? дякую!

Надати питанню статус
Відповіді на питання:
05.09.11 21:02
Відгуки: 0/ 0/ 0  Відповідей: 13
Ваша мати мае право приватизувати земельну ділянку у будь якій області України, незважаючи на її місце проживання. Для цього необхідно подати заяву та інші документи у відповідну місцеву раду відповідно до положень ст. 118 Земельного Кодексу. Наявність статусу "діти війни" можете вказати в заяві. Але будь які пільги стосовно приватизації на підставі вказаного статусу не виникають.
Схожі питання:
23.06.13 11:34
2 відповіді
приватизація земельної ділянки

я користуюся земельною ділянкою більше 25 років, чи можу я її безкоштовно приватизувати

25.05.18 11:02
Автор: Анатолій
1 відповідь
чи має право сільська рада надати в оренду земельну ділянку під нежитловим складським приміщенням школи

доброго дня.Фізична особа уклала договір з відділом освіти на оренду майна нежитлового приміщення школи (складське приміщення), потім звернулася до сільської ради з заявою про виділення...

28.01.12 09:07
Автор: Михаил
1 відповідь
земельна ділянка під забудову

Я.проживаю в районному центрі .і хотів би отримати ділянку під будівництво будинку. Я звертався з відповідною заявою як і до міської ради так і до...

Авторизація на сайті

Нагадати пароль
Запам'ятати
Реєстрація
Показати питання:
Календар подій
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: