10.06.14 14:09
1 відповідь

пособие на рождение ребенка

Замуж вышла 2.11.2013,через 2.5месяца разошлись я была на 6-м месяце беременности,в апреле этого года родила ребенка,Как мне получить пособие на рождение ребенка если в соцбезе требуют справку о совместном проживании родителей,а мы не проживаем вместе уже 5 месяцев и прописаны каждый у своих родителей.На этой неделе подала документы на развод,может этот факт как-то разрешит ситуацию?потому-что бывший муж отказывается предоставлять хоть какие документы.Какие мои действия в сложившейся ситуации?Какой перечень докумунтов мне теперь необходим для получения пособия?

Надати питанню статус
Відповіді на питання:
11.06.14 01:01
Спецiалiст Крикун Сергей
Відгуки: 9/ 0/ 0  Відповідей: 712
Здравствуйте, Алла! Документы для оформления помощи при рождении ребенка предусмотрены п.11 «ПОРЯД(ком) призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми» (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1751-2001-%D0%BF/page): «Для призначення допомоги при народженні дитини органу праці та соціального захисту населення за умови пред'явлення паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, подаються такі документи:
1) заява одного з батьків (опікуна), що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики;
2) копія свідоцтва про народження дитини;
3) витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження дитини для виплати допомоги у зв'язку з народженням дитини, виданий відділом реєстрації актів цивільного стану, або довідка для призначення допомоги при народженні дитини, видана виконавчим органом сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) рад. Жінки, які постійно проживають (зареєстровані) на території України і народили дитину під час тимчасового перебування за межами України, подають видані компетентними органами країни перебування і легалізовані в установленому порядку документи, що засвідчують народження дитини, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.
Особи, що звертаються за призначенням допомоги при народженні другої дитини або наступних дітей, подають також довідку про склад сім'ї та копію свідоцтва про народження кожної дитини, яка враховується при визначенні розміру допомоги.
Опікуни подають, крім зазначених документів, копію рішення про встановлення опіки.
У разі народження дитини під час перебування жінки в слідчому ізоляторі або установі виконання покарань адміністрація ізолятора або установи у десятиденний строк після отримання заяви матері про призначення допомоги при народженні дитини подає її заяву і копію свідоцтва про народження дитини до органу праці та соціального захисту населення».

Других документов Порядок не требует, не предусматривает, в том числе касательно совместного проживания супругов. Подайте на имя начальника этого Вашего органа соцзащиты заявление (под регистрацию его вручения на Вашем экземпляре) о незаконных требованиях специалистов с требованием оформить помощь или заявление в вышестоящий орган (областное управление соцзащиты населения). Всего доброго!
Схожі питання:
Помощь при рождении ребенка

У мужа есть сын от предыдущего брака, живет он с мамой, прописан у отца. Я родила ребенка, получила помощь при рождении. Скажите, пожалуйста,при рождении своего...

Розділ: Інше
23.11.11 10:08
Автор: Наталья
1 відповідь
Пособие после 3 лет на ребенка

Здравствуйте, скажите пожалуйста,я не расписана воспитываю ребенка одна, но ребенок на фамилии бывшего гражданского мужа, мне положены выплаты на ребенка после 3 лет?. Заранее спасибо.

Розділ: Інше
27.08.11 11:52
Автор: Luka Tatyana
1 відповідь
Можно ли вписать в свидетельство о рождении ребенка отца оставаясь при этом матерью одиночкой?

Можно ли вписать в свидетельство о рождении ребенка отца оставаясь при этом матерью одиночкой? Не хотелось бы что-бы в графе отец стоял прочерк или отчества...

Авторизація на сайті

Нагадати пароль
Запам'ятати
Реєстрація
Показати питання:
Календар подій
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: