28.04.14 14:46
Автор: Павел
1 відповідь

Благодійна діяльність

Доброго дня. Підкажіть будь ласка в наступному питанні:
Відповідно до ч.4 ст. 7 ЗУ "Про благодійну діяльність та благодійні організації", особи, які здійснюють публічний збір благодійних пожертв від імені або на користь інших бенефіціарів (крім благодійних організацій), діють на підставі контракту (договору) про благодійну діяльність з таким бенефіціаром або одним із його законних представників. Контракт (договір) має визначати, зокрема, цілі, місце і строк збору коштів або іншого майна, порядок їх цільового використання, обліку та звітності, а також відповідальність особи, яка здійснює публічний збір благодійних пожертв, перед бенефіціаром і благодійниками у разі порушення контракту (договору) або порядку використання таких пожертв.

Враховуючи положення даної статті чи може фізична особа на користь іншої фізичної особи (інвалід) здійснювати публічний збір благодійної допомоги без створення благодійної організації? Чи потрібно нотаріально посвідчити такий договір і який має бути облік і звітність по даному договору?

Надати питанню статус
Відповіді на питання:
08.05.14 13:14
Спецiалiст Боровець Сергій
Відгуки: 6/ 0/ 1  Відповідей: 723
Чинним законодавством України чітко визначено, які правочини підлягають обов’язковому нотаріальному посвідченню, а саме:
договори про відчуження (купівля-продаж, міна, дарування, пожертва, рента, довічне утримання (догляд), спадковий договір) нерухомого майна відповідно до положень статей 657, 715, 719, 729, 732, 745, 1304 Цивільного кодексу України;
іпотечні договори згідно із вимогами статті 18 Закону України "Про іпотеку" та статті 577 Цивільного кодексу України;
договори про спільну часткову власність на земельну ділянку; про купівлю-продаж земельних ділянок, про перехід права власності та про передачу права власності на земельні ділянки; про обмін земельними ділянками, які виділені єдиним масивом у натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв)відповідно до статей 88, 128, 132, 142 Земельного кодексу України та статті 14 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)";
договори купівлі-продажу (приватизації) державного майна згідно із статтею 27 Закону України "Про приватизацію державного майна" та статтею 23 Закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію);
договори про поділ майна, що є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя; про надання утримання; про припинення права утримання взамін набуття права на нерухоме майно або одержання одноразової грошової виплати; шлюбні договори; договори між подружжям про розмір та строки виплати аліментів на дитину; договори про припинення права на аліменти на дитину у зв’язку з набуттям права власності на нерухоме майно відповідно до статей 69, 78, 89, 94, 109, 189, 190 Сімейного кодексу України;
договори найму будівлі або іншої капітальної споруди (їх окремої частини) строком на три роки і більше згідно з вимогами статті 793 Цивільного кодексу України;
договори найму транспортних засобів за участю фізичної особи, договори позички транспортного засобу, у якому хоча б однією стороною є фізична особа відповідно до статті 799, 828 Цивільного кодексу України;
договори про створення акціонерних товариств, якщо товариства створюються фізичними особами відповідно до статті 153 Цивільного кодексу України;
установчі договори про створення друкованих засобів масової інформації, у випадку якщо одним із співзасновників друкованого засобу масової інформації, є фізична особа відповідно до ст. 9 Закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні";
договори управління нерухомим майном згідно статті 1031 Цивільного кодексу України;
договори про зміну черговості одержання права на спадкування згідно статті 1259 Цивільного кодексу України.
Схожі питання:
Чи являється договір про благодійну діяльність дійсним

Чи являється договір про благодійну діяльність дійсним, якщо не вказано паспортні дані однієї з сторін, а тільки адреса та телефон?

Розділ: Інше
26.01.15 02:19
Автор: Андрій
6 відповідей
Чи буде порушення законодавства благодійною організацією?

Доброго вечора! Цікавить таке питання: є благодійна організація у якої відкритий рахунок у банку, чи може ця організація відкрити депозит у банку, а на відсотки...

Авторизація на сайті

Нагадати пароль
Запам'ятати
Реєстрація
Показати питання:
Календар подій
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: