право готовить к домашним родам

Скажите, пожалуйста, законно ли в Украине "готовить к домашним родам"? И что нужно, чтобы заявлять о таком направлении деятельности?

Надати питанню статус
Відповіді на питання:
20.06.11 13:39
Спецiалiст Стретович Інна
Відгуки: 0/ 0/ 0  Відповідей: 76
Якщо це не медична практика - повинна бути ліцензія. якщо ж ні - просто зареєструватися як ПП і починати працювати. і правильно виберіть КВЕД
Схожі питання:
правомерность действий апелляционного суда

Добрый день, господа!Ситуация следующая:апелляционный суд отменяет приговор райсуда,указав на 6 пунктов требований доследствия,на основании которых и был отменен приговор и возвращает уголовное дело райсуду на...

15.04.13 19:40
Автор: Валентина
1 відповідь
Договорное право в системе гражданского права Украины

Доброго дня! Я вивчаю зобов'язальне право та повинна обрати тему для написання індивідуальної роботи. Порадьте, будь ласка, вид зобов'язання (договірного чи деліктного) що заслуговує поглибленного...

02.08.17 19:22
Автор: Олена
3 відповіді
відпустка в разі якщо дитина потребує домашнього догляду

Чи може бути надана військовослужбовцю-жінці (матері) відпустка без збереження заробітної плати згідно п.3 ст. 25 Закону України Про відпустки в разі якщо дитина потребує домашнього...

Авторизація на сайті

Нагадати пароль
Запам'ятати
Реєстрація
Показати питання:
Календар подій
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: