18.07.12 22:00
Автор: Мария
4 відповіді

Аліменти

Отримую аліменти(25% від з/пл) на дитину більше 10років.Аліменти-мізерні.Але з 2010р.кол.чол-к звільнився з роботи.Працює неофіційно.З 01.2012р.і до сьогодні він перебуває на обліку у центрі зайнятості,аліменти-меньші за 30%мін.з/пл.Я звернулась у викон.службу з проханням дорахувати суму аліментів до рівня 25% від середньої з/пл працівника відповід.кваліфікації по регіону згідно даних регіон.стат.упр-ня.Мені відмовили,мотивуючи наявністю постанови про 30%мін.з/пл.Але у п.3ст.195Сімейного Кодексу України чітко про це сказано.Самі аліменти НЕ ПОВИННІ бути МЕНЬШІ ніж 30%мін.з/пл - це не підстава робити їх у такому розмірі граничними!!!! 1)Чи можу я вимагати у письмовій формі від ДВС дорахування аліментів згідно п.3 ст.195СКУ + нарахування пені(щомісяця я недоотримую частину аліментів навіть орієнтуючись на ті "зачаровані" 30%мін.з/пл і так уже рік)???Чи для цього потрібно звертатись до суду? 2)За ці 10років колиш.чоловік продав свою квартиру і купив землю з приват.будинком,де проживає сьогодні із теперішньою офіційною дружиною.Спільних чи всиновлених дітей немає,є у неї доросла дочка.Чи можу я з сином претендувати на нарахування аліментів у розмірі 25% його доходу від продажу кв-ри та частини придбаної нерухомості?

Надати питанню статус
Відповіді на питання:
19.07.12 12:44
Автор запитання: Мария
Никоненко В'ячеслав, Велике спасибі за відповідь.
19.07.12 08:05
Відгуки: 6/ 0/ 0  Відповідей: 304
Да, действительно, алименты должны определяться исходя из размера средней заработной платы по региону. Какие либо постановления, распоряжения, приказы и т.д. являются подзаконными нормативными актами и в случае противоречия их закону применяются нормы именно закона. Обратитесь как минимум в Головное управление юстиции в Вашей области, а лучше в прокуратуру с соответствующим заявлением. Что касается прав сына на часть частной собственности отца - безусловно он имеет право на наследование по закону.
18.07.12 23:39
Автор запитання: Мария
Я хочу уточнити :правомірне МОЄ вимагання перерахунка аліментів згідно п.3ст.195СКУ чи ДВС права.коли рахує аліменти максимальні у розмірі 30%від мін.з/пл ????Будь-ласка,дайте чітку відповідь..... а в майбутньому син зможе претендувати на частину приватної власності батька як спадкоємець ?!Завчасно вдячна,що Ви приділили мені увагу і дали відповідь.
18.07.12 22:57
Спецiалiст Бондарєва Ольга
Відгуки: 64/ 3/ 7  Відповідей: 3295
На процент от стоимости недвижимости у Вас нет прав.
Задолженность по алиментам взыскать должны по Вашим настойчивым обращениям в ВДВС. Можете подать заявление о принудительном взыскании долга за счёт имущества должника.
Схожі питання:
07.09.15 10:33
Автор: Анна
21 відповідь
Аліменти на доньку яка продовжує навчання

Доброго дня така ситуація в мого чоловіка є донька від першого шлюбу зараз йй 17 вона закінчила школу і поступила до університету на денну форму...

18.11.17 11:41
Автор: Василь
3 відповіді
Аліменти не по призначенню

Доброго дня! Я військовий пенсіонер. З 2002 року розлучений. Сплачую аліменти на неповнолітнього сина, який проживає з матір'ю. Сам проживаю у іншому місті та у...

22.07.14 23:39
Автор: Віра
6 відповідей
Аліменти сину-студенту

Добрий вечір! Сину в серпні виповнюється 18 років,він студент,батько аліментів ніколи не платив,я отримувала допомогу взамін аліментів від соцзабезу в розмірі 385,80 грн. Соцзабез припиняє...

Авторизація на сайті

Нагадати пароль
Запам'ятати
Реєстрація
Показати питання:
Календар подій
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: