09.01.17 14:05
Автор: ЛЕРА
2 ответа
спадщина на земельний пай

бабушка оформила завещание на земельний пай сначала на меня потом потерялся сертификат и она сделала другое завещание на дочь после смерти ее нашлось первый сертификат гто получить пай

06.01.17 11:27
Автор: Татьяна
1 ответ
Відчуження частки статутного капіталу товариства

Чи потрібно на порядок денний ставити питання про -"Про відмову від переважного права купівлі часток у Статутному капіталі".

06.12.16 12:35
Автор: Татьяна
ответов нет
загальні збори учасників ТОВ

Проводяться загальні збори учасників ТОВ. На порядок денний поставлено питання: Результати фінансово - господарської діяльності Товариства за 2016 рік. Товариство не мало дохід. Що в даному випадку може ставитися на голосування? - визнати роботу товариства незадовільною-

29.11.16 19:13
Автор: Irine
ответов нет
Документы от нерезидента

Подскажите, какие доки из-зарубежа должно предоставить ЮЛнерез-учредитель компании, если оно хочет скупить все доли у других участников? Правильно ли : 1. Протокол о принятии решения о выкупе частей и назначение ФЛ на оформление сделок КП 2. Доверенность на ФЛ 3....

29.11.16 11:05
Автор: Татьяна
ответов нет
Тимчасово виконуючий обов'язки директора

Тимчасово виконуючий обов'язки директора, він же заступник директора, може зібрати загальні збори учасників товариства і підписати повідомлення про проведення таких зборів?

28.11.16 16:18
Автор: Татьяна
ответов нет
ст. 54 Закону України «Про господарські товариства»

Згідно з приписами ст. 54 Закону України «Про господарські товариства» у разі виходу учасника з товариства з обмеженою відповідальністю йому виплачується вартість частини майна товариства, пропорційна його частці у статутному капіталі. получається, що при виході учасника з товариства, він отримує...

26.11.16 11:28
ответов нет
Права ОСМД

Имеет ли право председатель ОСМД продлевать нумерацию квартир, присваивая нежилым помещениям номера квартир. В доме 129 квартир. А председатель присваивает нумерацию 130, 131 и т.п.

18.11.16 16:25
Автор: Татьяна
4 ответа
Чи можна виключии учасника з ТОВ?

Чи можна виключии учасника з ТОВ, якщо він систематично не з'являється на галальні збори учасників товариства? В статуту питання виключення учасника не прописано.

17.11.16 10:49
Автор: Татьяна
1 ответ
Довіреність

Чи може викоонуючий обов'язки директора ТОВ підписувати довіреність?

16.11.16 12:21
Автор: Татьяна
ответов нет
Підписання статуту без одного учасника

Вчора вдбулися загальні збори засновників ТОВ. Порядок денний: - відступлення частки одним із учасників , іншому учаснику ТОВ; - про перерозподіл часток у Статутному капіталі Товариства. - про розгляд заяви Л.А.В. про внесення змін до частини 2 статті 9. Статуту...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: