26.02.17 21:24
Автор: анжела
1 ответ
как переоформить дом

добрый день подскажите как переоформить дом с земельной делянкой.Бабушки нет уже лет 12 а свекор никак ни может заняться етим вопросом.И скажите сколько может занять времени для переоформление документов и стоимость.И к кому обращаться

07.01.17 02:24
Автор: prityka_vika_2000
2 ответа
чи можна оскаржити заповіт.

чи можна оскаржити заповіт через 15 рокі?

04.01.17 15:35
Автор: Іван
2 ответа
Складання та посвідчення заповіту

Які особливості при складанні та посвідченні заповіту від людини з обмеженими фізичними можливостями(післяінсультний стан- може розбіорливо сказати "да", "ні", не може зробити підпис. Яким чином в заповіті зазначаються "негідні спадкоємці"-ч.5 ст. 1224ЦК України?

22.12.16 17:36
Автор: Татьяна
2 ответа
смена подписанта

Как возможно сменить в Едином реестре юр и физ лиц старого подписанта, уволившегося несколько лет назад.Возможно нотариус не до конца переоформил наши документы и на данный момент есть некоторые несоответствия.

09.12.16 19:40
Автор: В В
2 ответа
Довіреність

Чи потрібна нотаріально завірена довіреність, юристу працюючому на приватній фірмі, для звернення до суду до державних органів, а також для укладання договору в нотаріусі від імені юр. особи, оформлення ТЗ в МРЕО також від юр. особи ?

09.12.16 18:43
Автор: В В
1 ответ
Довіреність

Чи потрібна нотаріально завірена довіреність, юристу працюючому на приватній фірмі?

18.11.16 15:27
Автор: Вячеславівна
2 ответа
Не придется ли мне доказывать родство через суд.

Мой отец хочет оформить дарственную на квартиру на меня. По закону, когда квартиру в дар получают дети от родителей, то есть родственники первой степени родства, которые являются резидентами Украины, налоги не уплачиваются. У меня в отчестве на укр. языке нет...

16.11.16 13:23
Автор: серов ваня
2 ответа
термін отримання спадщини

Чи можна отримати спадщину раніше 6 місяців. В мене помер батько, заповіт на квартиру укладено на мене та рідну сестру. Сестра від спадщини відмовляється. Більше спадкоємців не має.

08.11.16 14:06
Автор: Татьяна
ответов нет
протокол загальних зборів учасників ТОВ

ЯКЩО РАНІШЕ В ПРОТОКОЛАХ ПИСАЛИ: Місце проведення позачергових Загальних зборів Учасників ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «-» за місцезнаходженням ТОВАРИСТВА. ТО ТЕПЕР ЯК ВКАЗУВАТИ, ЯКЩО ПІДПИСИ НА ПРОТОКОЛІ ПОТРІБНО НОТАРІАЛЬНО ПОСВІДЧУВАТИ? тОВАРИСТВО ЗАРЕЄСТРОВАНО ПО ОДНІЙ АДРЕСІ, А ДО НОТАРІУСА З ПРОТОКОЛОМ...

02.11.16 17:39
Автор: Татьяна
1 ответ
Нотаріусам надано право реєструвати зміни

Нотаріусам надано право реєструвати зміни, що відбулися в Установчих документах товариства при відступленні частки?

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: