Антисантария

У меня по соседству находится магазин. Хозяин магазина построил общественный туалет на расстоянии двух метров от моего забора, вход лицом к забору. На моём заборе и между моим забором постоянно антисанитарные условия. Подскажите, что делать? Кроме того продавцы магазина жгут каждый день мусор (пустые пласт.бутылки и т.д.), вонь невыносимая. Подскажите, что делать?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
12.07.11 16:42
Пользователь Александр
К слову, согласно ст. 103,104 Земельного кодекса Украины:
[quote]Стаття 103. Зміст добросусідства

1. Власники та землекористувачі земельних ділянок повинні обирати такі способи використання земельних ділянок відповідно до їх цільового призначення, при яких власникам, землекористувачам сусідніх земельних ділянок завдається найменше незручностей (затінення, задимлення, неприємні запахи, шумове забруднення тощо).

2. Власники та землекористувачі земельних ділянок зобов'язані не використовувати земельні ділянки способами, які не дозволяють власникам, землекористувачам сусідніх земельних ділянок використовувати їх за цільовим призначенням (неприпустимий вплив).

3. Власники та землекористувачі земельних ділянок зобов'язані співпрацювати при вчиненні дій, спрямованих на забезпечення прав на землю кожного з них та використання цих ділянок із запровадженням і додержанням прогресивних технологій вирощування сільськогосподарських культур та охорони земель (обмін земельних ділянок, раціональна організація територій, дотримання сівозмін, встановлення, зберігання межових знаків тощо).

Стаття 104. Попередження шкідливого впливу на сусідню земельну ділянку

Власники та землекористувачі земельних ділянок можуть вимагати припинення діяльності на сусідній земельній ділянці, здійснення якої може призвести до шкідливого впливу на здоров'я людей, тварин, на повітря, земельні ділянки та інше.
10.07.11 16:57
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 474/ 15/ 34  Ответов: 20880
Здравствуйте, Анна.

Обратиться в СЭС и собрав необходимые доказательства, предъявить хозяину магазина иск, "Об устранении препятствии для нормального проживания и возмещении морального вреда."
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Это интересно
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: