21.11.11 13:44
2 ответа

Звільнення приліквідації, якщо працівник на лікарняному

Я перебуваю на лікуванні,з 19 вересня 2011р. відкрито лікарняний лист,лікування триває до цього часу. Державна установа, у якій я працювала, ліквідується, мене звільнено з роботи, хоча лікарняний лист не закритий. Про звільнення мені повідомив кадровиком в телефоному режимі 18 листопада 2011р. 15 травня мною було підписано повідомлення про звільнення в зв"язку із ліквідацією, але в ньому не було вказано дати можливого звільнення. Через два місяці установа працювала, а нових попереджень про звільнення не було. Я підозрюю, що моє звільнення незаконне. Що робити, хто відшкодує лікарнянні? Яким чино і коли зареєструватися у службу зайнятості?
Дякую за відповідь. Наталія.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
21.11.11 17:48
Специалист Максим Скрыто
Отзывы: 107/ 1/ 4  Ответов: 6994
На мою думку звільнення проведено без порушень,так як Ви були попереджені за 2 місяці про скорочення.В цьому разі припинення трудового договору допускається навіть під час лікарняного.Звертайтеся до відділу кадрів,отримуйте трудову і наказ про скорочення і ставайте на облік до центру зайнятості.
21.11.11 16:33
Специалист Жежель Сергей
Отзывы: 49/ 4/ 1  Ответов: 2783
Доброго дня.
Я особисто не бачу в цій ситуації грубих порушень.
Якщо ви вважаєте що порушені ваші трудові права, звертайтесь або до прокуратури або до територіальної інспекції праці.

з повагою Сергій
Схожі питання:
Звільнення працівника в останній день лікарняного з установи, що знаходиться у процедурі повної ліквідації (але є правонаступник)

Працівник підпадав 25.07.11 під звільнення по п.1 ст.40 КЗпП Укр.(у зв"язку з ліквідацією держ.установи, у якої є правонаступник). З 24.07.11 працівник знаходиться на лікарняному,що стало...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: