договір на надання послуг з утримання будинку та прибудинкової території

Добрий день!



Наша родина придбала квартиру. Це відбулося на початку вересня. Відразу договір купівлі-продажу був наданий до бюро технічної інвентаризації для державної реєстрації, який ми отримали лише через місяць на початку жовтня. Потім, при реєстрації та відкритті особистого рахунку бухгалтерія ЖЕКа відразу ж вказала на заборгованість за вересень та зазначила суму щомісячного платежу в подальшому. Наше заперечення, що спочатку необхідно укласти договір, а потім вести мову про квартплату, вже здивувало працівників ЖЕКу, мовляв, ми щось плутаємо, бо вони не компанія кабельного телебачення, і про який договір іде мова?! Потім все-таки прийняли нашу заяву про необхідність надання для попереднього ознайомлення проекту договору про утримання будинку та прибудинкової території та надання інформації про послуги відповідно до пункту 2 статті 21 Закону України «Про житлово-комунальні послуги». Спливає наступний місяць – відповіді поки-що немає.
Питання таке: « Як нам ставитись до зазначеної заборгованості, це по-перше, а по-друге, як бути з квартплатою взагалі при неотриманні відповіді на нашу заяву та відсутності договору ?» Адже взаємні зобов*язання «надання послуг – плата за ці послуги» набувають чинності лише після укладання відповідного договору. Чи не так?

Щиро дякую за відповідь, з повагою до Вас Олександр Григорович.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
05.11.11 08:38
Специалист Валерия Ткачук
Отзывы: 28/ 2/ 1  Ответов: 1318
Согласно Гражданского КУ
Стаття 334. Момент набуття права власності за договором
4. Якщо договір про відчуження майна підлягає державній реєстрації, право власності у набувача виникає з моменту такої реєстрації.
Все пртензии ЖЕК относительно долга до этого момента не законны.
Поскольку Вы до сих пор не получили ответа из ЖЕК направьте им повторно документы (заказным с уведомлением о вручении). Кроме того вы вправе составить протокол согласования цен на оказание вам услуг.

http://sambir.biz/publ/komunalni_organizaciji/zheki/komunalni_vijni_vijna_kh_cenzura_nja_golovne_manevri/13-1-0-91
05.11.11 07:42
Специалист Козлов Виктор
Отзывы: 36/ 0/ 0  Ответов: 3447
Обязанность ЖЭК,а - предложить Вам заключить договор. Вы можете предлагать внести изменения в предложенный ими договор. Договор подписывается при взаимном согласии сторон по всем пунктам.
В предлагаемом типовом договоре прописаны четко только обязанности потребителя. И - очень туманно прописаны (или совсем отсутствуют) обязанности исполнителя
Требуйте четких формулировок по обязанностям исполнителя и правам потребителя.
Похожие вопросы:
18.11.13 13:21
Автор: Мариша
1 ответ
Прибудинкова територія

Договір з ЖЕКом не укладала, а платіжки за обслуговування прибудинкової території йдуть. Грозяться позовом про стягнення боргу.

29.11.11 17:27
1 ответ
Усний договір

Відповідно до ст. 33 ЗУ Про авторське право і суміжні права, Договори про передачу прав на використання творів укладаються у письмовій формі. В усній формі...

19.06.15 10:41
3 ответа
Приватизація земельної ділянки під будинком

Доброго дня)Шановні,скажіть будь-ласка чи можна маючи на руках лише свідоцтво про право власності на будинок за 2007рік, ( договір купівлі-продажу,угоди,свідоцтво про спадщину відсутні),подати заяву на...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: