04.07.11 19:59
1 ответ

Відповідальність за порушення законодавства про охорону дитинства

Мій син (10р.) грався у своєму дворі зі своїми друзями із сусіднього двору. Діти спілкувались між собою на підвищених тонах. Спілкування стосувалося їхньої гри. Неподалік від них вештася гарно на підпитку чоловік (мешканець сусіднього підїзду). Чоловікові несподобалась гра дідей, він почав чіплятися до них з вимогою ити гуляти кудись в інше місце, бо вони тут заважають. Чоловік почав розганяти дітей. Товариші мого сина втекли. Моя дитина залишилась на місці. Чоловік підскочив до мого сина і давай бити ногоми. Після мого крику і сусідів чоловік відступився. Які міри боротьби з таким хуліганством можна застосувати до чоловіка, і як притягнути його до відповідальності? Дякую!.

Раздел: Другое
Присвоить статус
Ответы на вопрос:
05.07.11 10:34
Специалист Жежель Сергей
Отзывы: 49/ 4/ 1  Ответов: 2783
Добрый день.
Прежде всего если вашему сыну были причинены увечия, то нужно снять побои и с ними идти в отделение милиции и писать на вашего соседа заявление, также для пущей вероятности, привлечь ваших соседей который видели данное правонарушение к даче показаний.

С ув Сергей
Похожие вопросы:
05.09.11 12:28
1 ответ
Звітність, відповідальність

Добрий день! Питання: 1. Чи існує відповідальність за не подання декларації за перший квартал роботи на загальній системі оподаткування (при автоматичному переводі з єдиного податку)...

10.05.13 17:41
2 ответа
Відповідальність за договором про іпотечний кредит

Доброго дня! Допоможіть розібратися у питанні відповідальності сторін за невиконання або неналежне виконання договору про іпотечний кредит. Дякую!

17.09.15 15:12
Автор: серов ваня
2 ответа
про матеріальну відповідальність

Здраствуйте. Я работаю деловодом в войсковой части. Без моего согласия и Договор о полной индивидуальной материальной ответственности, принуждают принять имущество в различних кабинетах. При этом...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: