04.07.11 17:44
1 ответ

Расторжение брака и квартирный вопрос

Может муж после расторжения брака самостоятельно выписать жену и ребенка,если квартира подарена ему до супружеской жизни?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
04.07.11 18:16
Специалист Зигора Наталья
Отзывы: 2/ 1/ 0  Ответов: 91
Так, адже на квартиру ви не маєте ніякого права....


Стаття 57. Майно, що є особистою приватною власністю дружини, чоловіка
І. Особистою приватною власністю дружини, чоловіка є:
1) майно, набуте нею, ним до шлюбу;
2) майно, набуте нею, ним за час шлюбу, але на підставі договору дарування або в порядку спадкування;
3) майно, набуте нею, ним за час шлюбу, але за кошти, які належали їй, йому особисто.
2. Особистою приватною власністю дружини та чоловіка є речі індивідуального користування, в тому числі коштовності, навіть тоді, коли вони були придбані за рахунок спільних коштів подружжя.
3. Особистою приватною власністю дружини, чоловіка є премії, нагороди, які вона, він одержали за особисті заслуги.
Суд може визнати за другим з подружжя право на частку цієї премії, нагороди, якщо буде встановлено, що він своїми діями (ведення домашнього господарства, виховання дітей тощо) сприяв ЇЇ одержанню.
4. Особистою приватною власністю дружини, чоловіка є кошти, одержані як відшкодування за втрату (пошкодження) речі, яка їй, йому належала, а також як відшкодування завданої їй, йому моральної шкоди.
5. Особистою приватною власністю дружини, чоловіка є страхові суми, одержані нею, ним за обов'язковим або добровільним особистим страхуванням.
6. Суд може визнати особистою приватною власністю дружини, чоловіка майно, набуте нею, ним за час їхнього окремого проживання у зв'язку з фактичним припиненням шлюбних відносин.
7. Якщо у придбання майна вкладені крім спільних коштів і кошти, що належали одному з подружжя, то частка у цьому майні, відповідно до розміру внеску, є його особистою приватною власністю.
Похожие вопросы:
18.02.15 15:42
Автор: ольга
1 ответ
свидетельство о расторжении брака

Здравствуйте! У меня такой вопрос - я собираюсь выжать на ПМЖ в Германию. Решение суда о расторжении брака получила в 2012 году. Сегодня поехала в...

08.10.15 13:53
Автор: Светлана
5 ответов
где поставить штамп о разводе при наличии копии суда о расторжении брака?

Здраствуйте.Мой гражданский муж был ранее женат теперь мы решили расписатся но у него нет штампа о разводе в паспорте но есть копия решения суда о...

07.12.15 15:06
Автор: Татьяна
2 ответа
свидетельство о расторжении брака

Я живу с мужчиной .Он говорит что развелся с бывшей женой в 2010 году.Сейчас получил свидетельство о разводе а там написано что шлюб розирвано в...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: