01.07.11 12:28
1 ответ

трудовое право

я мать-одиночка, т.к. отец моего ребенка лишен родительских прав. Меня переводят на 0,75 ставки в связи с сокращением. Имеют ли такое сделать и могу ли я с этим бороться?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
01.07.11 12:34
Специалист Жежель Сергей
Отзывы: 49/ 4/ 1  Ответов: 2783
Добрый день.
Вам в помощь придет данная ст. КЗоТ
Стаття 184. Гарантії при прийнятті на роботу і заборона звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей

Забороняється відмовляти жінкам у прийнятті на роботу і знижувати їм заробітну плату з мотивів, пов'язаних з вагітністю або наявністю дітей віком до трьох років, а одиноким матерям - за наявністю дитини віком до чотирнадцяти років або дитини-інваліда.
При відмові у прийнятті на роботу зазначеним категоріям жінок власник або уповноважений ним орган зобов'язані повідомляти їм причини відмови у письмовій формі. Відмову у прийнятті на роботу може бути оскаржено у судовому порядку.
Звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років (до шести років - частина шоста статті 179), одиноких матерів при наявності дитини віком до чотирнадцяти років або дитини-інваліда з ініціативи власника або уповноваженого ним органу не допускається, крім випадків повної ліквідації підприємства, установи, організації, коли допускається звільнення з обов'язковим працевлаштуванням. Обов'язкове працевлаштування зазначених жінок здійснюється також у випадках їх звільнення після закінчення строкового трудового договору. На період працевлаштування за ними зберігається середня заробітна плата, але не більше трьох місяців з дня закінчення строкового трудового договору.

Могут сократить должность, но Вас должны перевести на другую должность с окладом не меньше предыдущего.

С ув Сергей
Похожие вопросы:
09.12.11 11:02
2 ответа
трудовое право

Здравствуйте.Я работаю по «Строковому трудовому договору» (в теплосети в отопительный период) оператором котельной и учусь заочно в мед училище на фармацевта. Имею ли я право...

Трудовые обязательства

Здравствуйте!Муж официально трудоустроен,работает на предприятии больше 2-х лет(я в декретном отпуске).Уже пол года как на другой должности,все пол года он боролся за ВСЮ выплату з.п.В...

23.10.11 19:27
1 ответ
Право собствености

Мий батько з мамою побудувавали дим.Потим в ных народилося дви доньки.Старший мама купила квартыру,а менша жеве з нымы.Потим вона стае жыты з чоловиком в ных...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: