01.07.11 01:02
Автор: fedorina oksana
5 ответов

Виділена ділянка(пай) під сг заросла деревами, як поміняти?

допоможіть
ситуація:
пай був виділений кусками, про що свідчить договір оренди за 2000-2005рр
потім обєднаний в одну ділянку і ввиділений у 2004рр на зарослій лісом території

Як і чи можливо це поміняти чи оскаржити?
Адже земля з самого початку не придатна для сг?

Акт вже є, після смерті бабусі приватизували, захотіли садити фундук, купили саджанці, приїхали.... а там ліс... ну ми ударними темпами 1\3 га зрубали, посадили все, а воно до осені все заросло кущами...(не смійтеся - молоді , недосвідчені)
Ну але справа в тому що на договорі оренди за 2000-2005 на кадастровому плані є 6 окремих ділянок з різним призначенням, а на актах за 2004р уже лише 2 іншої форми з іншими межами(кадастровий номер той самий) - видно коли прийшла вказівка щоб ділянки не були розпорошені навколо села їх тоді погрупували, ось власне тоді і дали нам діляночку з лісом - це не кущі, там берези діаметром 30 см. Тобто на момент видачі діоянки вона була не придатна, чи можливо за це якось зачіпитись, на основі яких законів??
Я розумію , що я не одна така, але скільки праці та грошей вкладено, не хочеться так просто здаватись?

Допоможіть мудрою порадою, наперед вдячна..

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
12.07.11 18:24
Пользователь Александр
Можна попробувати замінити ці землі на інші, підходящі, якщо є вільні землі резерву (сільгосппризначення). Це не просто і робиться за рішенням відповідного органу. Треба буде міняти держакт на землю. Більш детально можете з'ясувати в місцевому органі земельних ресурсів.
Якщо вільних земель резерву немає, рішення може бути знайдено в площині матеріального відшкодування по суду Вам втрат, яких Ви зазнали внаслідок передачі земельної ділянки, яка є непридатною для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Може це не дуже Вас влаштує, але хоч щось...
02.07.11 01:17
Автор вопроса: fedorina oksana
Ну зрозуміло, що потрібна земля на 50 років, і щоб ніхто її не забрав, і щоб не вкладати кошти в корчування.
Тобто чи можливо піти в земресурси з заявою - поміняйте землю бо ця не придатна з самого початку була ?? До кого звертатись? На основі яких законів?
01.07.11 16:09
Пользователь Александр
Що б Вас в такій ситуації влаштувало?
01.07.11 14:52
Автор вопроса: fedorina oksana
дякую за відповідь
Обміняти вже намагались, ніхто не хоче навіть за гроші, в сьльраду звертались -нам сказали садіть собі на ділянках померлих, ми посадили - навіть знайшли нащадків домовились про оренду а вони через пів року продали хату і пообіцяли пай новим власникам...
01.07.11 10:29
Специалист Жежель Сергей
Отзывы: 49/ 4/ 1  Ответов: 2783
Добрый день!
У нас тоже была похожая ситуация, хотели обменять пай так как переехали в другую область. Согласно законодательству вы можете такое сделать, обменяв ваш пай на аналогичный по размерам. На практике это гораздо сложнее. Или ищите другого владельца с аналогичным паем и меняйтесь с ним, если он согласится или обращайтесь со своей проблемой в сильраду или в мерию, не знаю где находится ваш участок или же беритесь за корчевание деревьев, выбор за вами.

с ува Сергей
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: