алименты

скажите пожалусто,могу ли я подать иск в суд на должника по алимента на начисление пени,если долг составляет срок 7 месяцев.спасибо.

Раздел: Другое
Присвоить статус
Ответы на вопрос:
30.06.11 18:14
Специалист Мария Шевченко
Отзывы: 3/ 0/ 0  Ответов: 133
Відповідно до ст. 196 СК України при виникненні заборгованості зі сплати аліментів з вини особи, яка зобов’язана сплачувати їх за рішенням суду, одержувач аліментів має право на стягнення неустойки (пені) у розмірі одного відсотка від суми несплачених аліментів за кожен день прострочення. Розмір неустойки може бути зменшений судом з урахуванням матеріального та сімейного стану платника аліментів. Висновок суду про наявність вини відповідача має ґрунтуватися на всебічно досліджених доказах.
Вирішуючи позов про стягнення неустойки (пені) за несвоєчасну сплату аліментів, слід мати на увазі, що відповідно до статей 7, 8 СК України до цих правовідносин підлягають застосуванню норми гл. 19 ЦК України щодо позовної давності, зокрема ст. 258 ЦК України, у якій встановлено спеціальну позовну давність в один рік до вимог про стягнення неустойки
Похожие вопросы:
алименты

Муж платит алименты 1/7 дочери от первого брака ей 19 заканчивает учёбу 01.07. Есть совместная дочь ей 11 лет, и у мужа есть в не...

01.02.12 21:43
Автор: Екатерина
2 ответа
как начисляют алименты

Здравствуйте.Бывшая жена,мы бы не расписаны,подала на алименты.Ребенку 6 лет.Я официально ни где не работаю,от ребенка не отказываюсь.постоянно им помогаю.Как будут начисляться алименты?

11.11.12 21:37
Автор: Сергей
1 ответ
Алименты в летний период

Если совершеннолетний ребенок учится и получает алименты, положено ли получать алименты в летние каникулы?

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: