Как оформить развод иностранцу с гражданином Украины.

Хочу оформить развод через суд. Я иностранка, имею вид на жительство в Украине. Детей и общего имущества нет. Какие документы нужны для оформления развода , в какие сроки оформляется и в каком суде территориально мне можно оформить развод?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
30.06.11 14:59
Специалист Кваченко Антон
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 7
Тому, вважаю що у Вашому випадку, з огляду на те що майнового спору, або спору щодо проживання та виховання дитини не має, краще звернутися із заявою про розірвання шлюбу до органу РАЦС, у якому він був зареєстрований. Орган державної реєстрації актів цивільного стану складає актовий запис про розірвання шлюбу після спливу одного місяця від дня подання такої заяви, якщо вона не була відкликана.
30.06.11 14:42
Специалист Кваченко Антон
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 7
Крім того, позов про розірвання шлюбу може бути пред'явлений одним із подружжя в порядку передбаченому ст. 110 СК України. Позов про розірвання шлюбу не може бути пред'явлений протягом вагітності дружини та протягом одного року після народження дитини, крім випадків, коли один із подружжя вчинив протиправну поведінку, яка містить ознаки злочину, щодо другого з подружжя або дитини. Чоловік, дружина мають право пред'явити позов про розірвання шлюбу протягом вагітності дружини, якщо батьківство зачатої дитини визнане іншою особою. Чоловік, дружина мають право пред'явити позов про розірвання шлюбу до досягнення дитиною одного року, якщо батьківство щодо неї визнане іншою особою або за рішенням суду відомості про чоловіка як батька дитини виключено із актового запису про народження дитини. Опікун має право пред'явити позов про розірвання шлюбу, якщо цього вимагають інтереси того з подружжя, хто визнаний недієздатним.
Згідно із вимогами ч. 2 ст. 110 ЦПК України, позови про розірвання шлюбу можуть пред'являтися за зареєстрованим місцем проживання чи перебування позивача також у разі, якщо на його утриманні є малолітні або неповнолітні діти або якщо він не може за станом здоров'я чи з інших поважних причин виїхати до місця проживання відповідача. За домовленістю подружжя справа може розглядатися за зареєстрованим місцем проживання чи перебування будь-кого з них.
Але, на мою думку, в разі якщо Ви будете вирішувати вказане Вами питання в судовому порядку, це може зайняти тривалий час.
30.06.11 14:22
Специалист Кваченко Антон
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 7
Доброго дня.
Якщо у Вас не має спільних із чоловіком дітей, шлюб може бути розірвано в порядку передбаченому ст. 106 Сімейного кодексу України органами РАЦС(також, органами РАЦС шлюб може бути розірвано в разі, якщо Ваш чоловік був визнаний безвістно відсутнім, або недієздатним). Якщо один із подружжя через поважну причину не може особисто подати заяву про розірвання шлюбу до органу державної реєстрації актів цивільного стану, таку заяву, нотаріально засвідчену або прирівняну до неї, від його імені може подати другий з подружжя.
30.06.11 13:59
Специалист Снида Наталья
Отзывы: 13/ 0/ 0  Ответов: 224
Доброго времени суток. Иск о расторжении брака, если брак регестрироваля в Украине, можно подать по месту регестрации (проживания) вашего мужа. Перед подачей иска в суд вам необходимо будет оплатить гос. пошлину в размере 8,50 грн. - если брак расторгается впервые или 17 грн. - если брак расторгается не впервые, в доход государства и 30 грн. ИТО суда - в доход суда, квитанции об оплате приложить к иску. Также к иску необходимо приложить копию свидетельства о браке, копию вашего и мужа паспорта. Однако, если у вас нет детей то можете расторгнуть брак через РАГС, в котором он был зарегестрирован.
30.06.11 13:57
Специалист Мария Шевченко
Отзывы: 3/ 0/ 0  Ответов: 133
Добрый день. А где регистрировался брак? на территории какой страны? Если в Украине то в общем порядке согласно норм Семейного кодекса Украины. При наличии детей лучше через суд, в случае отсутствия детей в органах РАГСа желательно по месту регистрации брака (так будет быстрее)
30.06.11 13:53
Специалист Жежель Сергей
Отзывы: 49/ 4/ 1  Ответов: 2783
Добрый день!

В каком городе оформили брак, в том желательно его и расторгать.
Похожие вопросы:
Как получить национальный паспорт гражданина Украины

Здравствуйте!!!Помогите найти ответ,на следующий вопрос.Я гражданка Украины,в связи с замужеством,выехала на ПМЖ в Беларусь,после развода вернулась назад,и сейчас хочу получу нац. паспорт гражданина Украины(гражданство не...

Раздел: Другое
24.07.14 23:25
3 ответа
как вернуть ребенка и можно его как то забрать не дожидаясь суда?

Здравствуйте! с мужем не в разводе но не живем уже 1 год, живем в разных городах. он взял ребенка погостить к себе и не отдает...

18.09.13 22:17
Автор: Елена
5 ответов
Возможен развод с иностранцем на Украине если брак заключался за границей

Здравствуйте, я замужем за иностранцем, брак регистрировался у него на родине в Словении, сейчас я на Украине, от брака есть ребёнок 1 год. Могу ли...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: