10.05.19 14:14
Автор: Сергій
1 ответ

Захист прав споживачів, Неякісний товар і гарантійний ремонт

Доброго дня!
Придбав мобільний телефон. З перших днів покупки на задній кришці телефону величезна пляма, яку неможливо відтерти. Тобто це не клей, а неякісне фарбування, яке було під наклейкою, тому помітив не одразу.
До купи в телефоні зламався сканер відбитку пальця. Я відправиви його поштою продавцю, а той передав в СЦ. Просив поремонтувати сканер і усунути пляму на кришці. Сканер поремонтували, а з плямою нічого не зробили.
Проблема в тому, що ніяких актів з СЦ про виконану роботу я не отримав. Продавець обіцяє їх надати, але чекаю я ці документи вже місяць. Тому питання два.
1. Чи являється дефект фарбування гарантійним випадком? Адже пляма виникла 100% не з вини покупця. На будь які експертизи я згоден.
2. Чи може гарантійний ремонт вважитись невиконаним у моему випадку - телефон я отримав, але ніяких документів мені не надали. Чи можу я вимагати від продавця пеню за кожний просрочений день, починаючи з 15го.
Дякую!

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
11.05.19 19:53
Специалист Юношева Л. Ю.
Отзывы: 1/ 0/ 0  Ответов: 167
Доброго дня, Сергій.
1. Це не гарантійний випадок, а ознака неякісного товару.
2. Проблема була самого початку у тому, що належним чином не оформили документи, коли Ви до них звернулись з вимогою усунути недоліки, під час прийняття телефону в ремонт, у вашій присутності повинні працівники центру його оглянути: на цілісність, наявність пломб, на відсутність тріщин та інших ушкоджень і тому подібне. І все це повинно бути зазначено в квитанції, яку Вам повинні видати. Вона не довільної форми, а спеціально встановлена Постановою Кабінету Міністрів – квитанція №7 - Гарант.
Цей документ повинен містити відомості про організацію-виконавця, найменування та опис товару – марка, модель, заводський номер, зовнішній вигляд (наявність або відсутність подряпин, пошкоджень), ціну, дату виготовлення, перелік недоліків, дату прийняття товару в ремонт, термін виконання ремонту, дату видачі товару з ремонту, відомості про видачу товару з обмінного фонду. Один екземпляр квитанції виконавець передає споживачеві. Після виконання гарантійного ремонту виконавець вносить відмітку про продовження гарантійного терміну експлуатації, скріплюючи її печаткою. При видачі відремонтованого товару виконавець повинен продемонструвати споживачеві його роботу. Споживач повертає виконавцю квитанцію про приймання товару на гарантійний ремонт і виданий з обмінного фонду товар. Якщо споживач не з’явився за одержанням товару в 5-денний термін, зазначений у квитанції, виконавець зобов’язаний повідомити йому про це письмово.

Умови виконання робіт з гарантійного ремонту визначено Порядком гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів (далі - Порядок), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2002 № 506 зі змінами і доповненнями, внесеними постановою від 10 серпня 2004 м № 1022. Споживач має право вимагати, щоб виконавець ознайомив його з Порядком.

Відповідно до ст. 8 Закону "Про захист прав споживачів" виконавець повинен усунути недоліки товару протягом 14 днів з дати пред’явлення вимоги споживачем. Зазначений строк може бути збільшений лише за згодою сторін. Тому, якщо в квитанції про прийом товару в ремонт зазначено термін ремонту 28 днів, споживач має право не підписувати її і вимагати усунення недоліків у строк, що не перевищує 14 днів.

Законом встановлено відповідальність виконавця за несвоєчасне усунення недоліків. Так, згідно зі ст. 8 Закону, за кожний день затримки усунення недоліків понад установлений строк (14 днів) споживачеві виплачується неустойка в розмірі 1% вартості товару.

У Вашому випадку не має документів - не має доказів, тому заявлені вимоги не будуть належним чином обґрунтовані. Спочатку потрібно для себе визначитись, що Ви хочете - повернути кошти за телефон, або замінити деталь у телефоні - "кришку з плямою" на телефоні.
Потрібно подавати письмову претензію до продавця, яку вони будуть зобов'язані розглянути протягом 15 днів.
Похожие вопросы:
20.02.13 21:50
1 ответ
Захист прав споживачів

Мій колега нещодавно придбав у автомобільному салоні новий автомобіль КІА СЕЕD. але проїхавши трохи більше 10 тисяч кілометрів поступово почав відчуватись скрегіт в коробці передач,...

02.06.18 18:49
Автор: Віталій
1 ответ
Повернення або ремонт неякісного товару

28.05.18 р. в магазині була куплена дитяча іграшка - машинка на радіокеруванні. Магазин видав чек, але не видав гарантійний талон. В магазині іграшку перевірили і...

31.10.13 15:39
Автор: Андрій
2 ответа
Захист прав споживачів

Доброго дня. Порадьте будь ласка, що робити в такій ситуації. 3 жовтня 2013 р. здав в магазин по гарантії блок живлення ПК оскільки він не...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: