03.05.19 17:07
Автор: Катерина Михайлівна / вопрос с сайта mykolaiv.info
1 ответ

Добрый день! Моя донька, Анна, 2002 року…

Добрый день! Моя донька, Анна, 2002 року народження, спілкувалась в електронній мережі з хлопцем на ім’я Стас (так вона вважала). Після багаторазових зізнаннях у коханні від Стаса, та після багатьох його просьб Анна вислала йому у приватній бесіді своє фото з оголеними грудьми. На наступний день, 25.04.2019, вона отримала вимогу перевести 200 грн, інакше ці фотографії отримають всі учні економічного ліцею №2, де навчається Анна. Вона відказалась переводити гроші. І багато її однокласників отримали повідомлення з фотографіями.
Всі учні були обурені, та допомогли виявити злочинців. Це виявилась учениця 9-го класу Єлизавета (2004 р.н), яка діяла в зговорі з двома своъми друзями. Доказами є електронна переписка в аккаунтах. Також було проведено опитування Єлизавети, та її однокласників в присутності адміністрації ліцею. Копії протоколів опитування маю на руках.

Скажіть, як мені скласти заяву до поліції? Чи можу я розраховувати на компенсацію моральної шкоди?

Раздел: Другое
Присвоить статус
Ответы на вопрос:
03.05.19 23:21
Специалист Юношева Л. Ю.
Отзывы: 1/ 0/ 0  Ответов: 165
Доброго дня, Катерина Михайлівна!
Ви маєте право звернутись до поліції з заявою, однак, що стосується стягнення моральної шкоди, це можливо тільки у судовому порядку, шляхом пред'явлення позову в інтересах дитини.
Щодо складання заяви до поліції - у простій письмовій формі, зразки можна пошукати в інтернеті, однак, не всі ситуації аналогічні та типові, і те що одному підходить, іншому не є потрібним.
Якщо необхідно, щоб юрист Вам підготував заяву, то це вже платні юридичні послуги, які виконуються на замовлення, теж саме відносно позовної заяви про відшкодування моральної шкоди.
Схожі питання:
16.05.16 18:27
Автор: Леся / вопрос с сайта molbuk.ua
1 відповідь
Доброго дня. Моя донька, якій 17 років…

Доброго дня. Моя донька, якій 17 років пропрацювала в магазині 2 місяці. Магазин "Наш край", основний офіс якого знаходиться у Луцьку. Працювала вона продавцем гастрономічного...

Розділ: Інше
23.03.15 12:30
Автор: Марія / вопрос с сайта nardop.org.ua
1 відповідь
Добрий день! У мене запитання : моя…

Добрий день! У мене запитання : моя мама пенсіонерка зараз вона хвора, півроку прикована до ліжка Ми проживаємо двоє разом Я також пенсіонерка за вислугою...

Розділ: Інше
26.07.17 16:10
Автор: Sergey / вопрос с сайта buh-galter.info
1 відповідь
Добрий день! якщо працівник прийшов на роботу…

Добрий день! якщо працівник прийшов на роботу в грудні 2016 року,він займає посаду техніка з експлуатації будівель і суміжну (0,25 ставки) тренера секції на цьому...

Розділ: Інше
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: