04.04.19 14:52
Автор: Олександр
ответов нет

Правила відвідування нічного клубу

Доброго дня! По закону України нічний клуб можна відвідувати з 16 років без батьків. Але в клубі обмеження 18. Якщо мені 17. Чи може клуб ставити свої вікові обмеження, і чи можу я потрапити в нього?

Раздел: Другое
Присвоить статус
Похожие вопросы:
09.10.15 03:22
Автор: Илья
2 ответа
Чи вправі адміністрація нічного клубу та закладу громадського харчування встановлювати данні обмеження? Та чи є вонни законними? - І як би ви порадили б мені діяти в данних ситуаціях?

Доброго дня, мене цікавить інформація щодо відвідування нічних клубів та продажу алкогольних напоїв! Я 19 річний громадянин україни і за законом маю право на придбання...

04.05.18 15:18
Автор: Богдан
1 ответ
Оскарження неправомірних дій військового комісару і ВЛК

Доброго дня . 9.04.2018 я з*явився у військомат за повісткою . Після чого мене відправили на проходження ВЛК. До 02.05.2018 я кожного дня проходив різних...

15.09.14 20:35
1 ответ
Право на чорнобильське посвідчення

Щодо право на чорнобильське посвідчення хочу уточнити, моя дитина відвідує дитячий садочок, а не школу, а в п.4 ст.27 зазначено що " постійно навчалися після...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: