30.01.19 11:26
Автор: Олег
ответов нет

Нужна помощь

Шевців звернувся з позовом до ТзОВ „Проект” про виплату йому вартості його частки у статутному капіталі у зв’язку із виходом з товариства.

Під час розгляду справи місцевим господарським судом, Шевців заявив клопотання про призначення економічної експертизи на пердмет встановлення ринкової вартості будівлі, яка належала товариству. За висновоком експерта ринкова вартість будівлі складає 2 млн. грн.

Оскільки частка Шевціва у статутному капіталі ТзОВ „Проект” становила 10 відсотків, місцевий господарський суд зобов’язав товариство виплатити Шевціву 200 тисяч грн.

Не погоджуючись із прийнятим рішенням, ТзОВ „Проект” подало апеляційну скаргу, в якій просило скасувати рішення місцевого господарського суду і постановити нове рішення на основі даних балансу товариства, а не висновків проведеної екпертизи.

На які виплати може претендувати учасник товариства з обмеженою відповідальністю у разі виходу з нього? Як здійснюється визначення розміру цих виплат? Вирішіть спір.

Присвоить статус
Схожі питання:
10.12.11 00:11
Автор: Анна
1 відповідь
Помощь многодетным семьям

Здравствуйте! Мы многодетная семья, имеем 3 деток, 4года, 3года и 1,6 года. Я нахожусь в декретном отпуске. Муж официально не работает. Садика по местности нет...

Помощь по уходу за ребёнком до 3-х лет

Дочь получает на ребёнка 130 грн. Муж не работает (лишь временные подработки, получает гроши), на бирже по трудоустройству не стоит. Скажите, пожалуйста, может ли дочь...

08.11.11 10:18
Автор: Дом Анна
1 відповідь
как оформить "Материальную помощь малообеспеченным семьям"?

Подскажите пожалуйста как оформить "Материальную помощь малообеспеченным семьям", что для этого нужно и куда обратиться (прописана в Симферопольском районе)??? Я живу с родителями-пенсионерами, воспитываю сына...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: