06.11.18 13:46
Автор: Тетяна
5 ответов

Прописка вітчима та виписка батька

Мені 16 років. Я живу з мамою у власному домі. Будинок належить мені за заповітом бабусі, яка померла у 2014р. У будинку прописані я, мама та батько. Але власниця тільки я. Батько рік не живе з нами, після розлучення мама його попросила піти, і він поїхав за кордон. Скоро в нас оселився інший чоловік мами, якого я терпіти не можу. Вони не одружені, він сказав, що одружиться з мамою, якщо вона його пропише . Я хочу знати такі речі: 1. Чи може мама без моєї згоди прописати цього чоловіка у нас. 2. Чи може мама без моєї згоди через суд виписати батька, я проти. 3. Взагалі, що я можу зараз зробити, щоб цей чоловік не був прописаний в моєму будинку, навіть якщо вони одружаться? Дуже дякую за відповідь.

Раздел: Недвижимость
Присвоить статус
Ответы на вопрос:
07.11.18 00:41
Специалист Левицька Юлія
Отзывы: 2/ 0/ 0  Ответов: 65
Юсти Л. Ю., так, погоджуюсь, але мати сама не зможе подати позов про виселення, якщо 16-ти річна власниця житла проти такого позову.
07.11.18 00:39
Специалист Юсти Л. Ю.
Отзывы: 1/ 0/ 0  Ответов: 130
Левицька Юлія, згода батьків потрібна, у суді батьки будуть законними представниками.
07.11.18 00:30
Специалист Левицька Юлія
Отзывы: 2/ 0/ 0  Ответов: 65
Юсти Л. Ю., ні, це правило тільки для малолітніх. В 16 батьки самостійно не здійснюють управління майном.
07.11.18 00:24
Специалист Юсти Л. Ю.
Отзывы: 1/ 0/ 0  Ответов: 130
Звернутись до суду мати може, бо вона э законним представником, та здійснює управління майном відповідно до ст.177 СКУ. Без Вашої згоди та згоди органу опіки не зможуть зареєструвати або зняти з реєстрації особу. Спір може бути вирішений у судовому порядку.
06.11.18 14:42
Специалист Левицька Юлія
Отзывы: 2/ 0/ 0  Ответов: 65
Доброго дня!
Якщо згідно документів на майно (свідоцтва про право на спадщину та витягу з реєстру нерухомого майна) Ви є Єдиним власником квартири, Просатись у Вашому будинку без Вашої згоди ніхто не в праві, оскільки з 14 років Ви вправі дозволяти або забороняти вчинення тких дій. Мати також не в праві виписати батька з будинку, бо така процедура без його участі здійснюється виключно через суд, а оскільки власник майна Ви, то в неї права на звернення до суду немає.
Похожие вопросы:
08.02.15 16:53
Автор: Олег
4 ответа
Війсковий квиток в 27 років

Доброго дня. Намагатимусь написати стисло. В мене така ситуація. В 17 років я проходив військову коміссію. В автобіографії прочитали що батько мій інвалід 2-ї групи...

10.12.13 20:20
Автор: Валентин
1 ответ
встановлення факту батьківства

Заява ( про встановлення факту батьківства) З Садлієм Олександром Васильовичем я проживала в цивільному шлюбі з 2001по 2006 року включно, за адресою смт. Віньківці, вул....

19.08.11 16:50
Автор: Алч Роберт
2 ответа
імейет ли право виконавча служба робити опис и конфіскацію майна моіх батьків якщо я уже дорослого віку?

Я наданий момент працую чи можуть змене стьагувати якщо я на мінімальну зарплату оформлений и якшо так то в якій мірі? а в рази несплати...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: