05.11.18 20:13
Автор: ТЕТЯНА
1 ответ

Призов до армії

Чи має право на відстрочку від сужби дитина сирота 25 років

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
06.11.18 13:08
Специалист Дерун Олена
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 5
На даний час сироти втратили право на відстрочення від військової служби. Проте, відповідно до ч.1 ст.17 Закону України "Про військовий обовязок і військову службу" (чинний)(далі - Закону) відстрочка від призову на строкову військову службу надається призовникам за рішенням районної (міської) призовної комісії відповідно до цього Закону за сімейними обставинами, станом здоров'я, для здобуття освіти та продовження професійної діяльності.
В ч.7 ст.17 Закону відстрочка від призову на строкову військову службу за станом здоров'я на строк до одного року надається призовникам, які визнані під час медичного огляду тимчасово непридатними до військової служби.
Згідно з ч.1 ст.18 Закону від призову на строкову військову службу в мирний час звільняються громадяни України,які визнані за станом здоров'я непридатними до військової служби в мирний час.
(http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2232-12/print)
- Чи змiнився пiдхiд у визначеннi придатностi призовникiв за станом здоров'я?

-- Так. Ранiше на вiйськову службу брали тих, хто взагалi не має нiяких хвороб. Лише здорових хлопцiв. Тепер непридатними до служби можуть бути тiльки тi, хто має ускладнену хронiчну недугу, що пiдтверджують медичнi висновки за весь перiод перебiгу хвороби, а також iнвалiди. Тобто, якась одноразова довiдка для вiйськової комiсiї уже не пiдiйде. Така поширена причина для зняття з облiку, як плоскостопiсть, уже не є приводом, щоб визнати строковика непридатним. Тепер чоловiки з таким дiагнозом пiдходять для служби. Не вiзьмуть їх до армiї хiба в тому разi, якщо в них, скажiмо, плоскостопiсть з артрозом.

-- А чи змiнився перелiк тих, хто пiдлягає вiдстроченню?

-- Так. Сироти право на вiдстрочення втратили. Так само й депутати мiських, районних та обласних рад. Ретельно будемо стежити за опiкунами - вони мають право на вiдстрочення лише в тому разi, коли, крiм них, нiкому доглядати непрацездатних людей.
(https://expres.online/archive/main/2015/04/05/130966-pryzov-strokovu-sluzhbu-prava-vidstrochku-zvuzheno)
Похожие вопросы:
23.01.15 11:56
Автор: Евгений
1 ответ
Недостаточность минтрального клапана и армия

Добрый день!Скажите могут ли взять в армию с диагнозом: недостаточность минтрального клапана?

01.02.18 11:29
Автор: Олександр
3 ответа
Призив до армії, лікар написав щось олівцем

Десь чуть меньше року назад мені прийшла повістка, ну і я пішов в коледж, взяв справку, що я навчаюсь і заніс в воєнкомант, там мені...

31.05.17 12:55
Автор: Ирина
1 ответ
Призов 2017 офицера в запасе ( непрактикующего врача)

Здравствуйте!Мне 31 год.Закончила медунивер в 2009.Получила звание Лейтенант медслужбы.Работала врачом до 2016. Уже год как закончилась лицензия на мед.деятельность. Родители - инвалиды 2 и 3...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: