31.10.18 22:31
Автор: ирина
1 ответ

пільга військовослужбовця

Дочь , проживающая с нами имеет льготу УБД по коммунальным платежам. Сейчас она пребывает на службе, где в части нужно зарегестрироваться. Теряет ли она и семья наша эту льготу при снятии с регистрации или существует временная регистрация? Место постоянного проживания и регистрации -это одно и то же? Как быть в таком случае, чтобы не потерять льготу?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
05.11.18 22:13
Специалист Крикун Сергей
Отзывы: 8/ 0/ 0  Ответов: 701
Закон Украины «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» (http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2011-12), ст.12:
«5. Військовослужбовцям, а також звільненим з військової служби особам, які стали особами з інвалідністю під час проходження військової служби, та членам їх сімей, які перебувають на їх утриманні, батькам та членам сімей військовослужбовців, які загинули (померли) або пропали безвісти під час проходження військової служби, надається 50-відсоткова знижка плати за користування житлом (квартирної плати) та плати за комунальні послуги (водопостачання, газ, електрична, теплова енергія та інші послуги) в жилих будинках усіх форм власності в межах встановлених норм, передбачених законодавством. …
Пільги, передбачені абзацом першим цього пункту, надаються військовослужбовцям і членам їх сімей, які перебувають на їх утриманні, за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.».

Закон Украины «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» (http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/1382-15), ст.2:
«…Реєстрація місця проживання чи місця перебування особи або її відсутність не можуть бути умовою реалізації прав і свобод, передбачених Конституцією, законами чи міжнародними договорами України, або підставою для їх обмеження.».

Другими словами, как я считаю и что следует из приведенных законов: во-первых, право, в частности, членов семьи военнослужащего на льготы по коммунальным платежам определяется не фактом регистрации места жительства этого военнослужащего, а фактом родственных отношений и фактом содержания этих членов семьи со стороны военослужащего; во-вторых, факт регистрации места жительства (военнослужащего по месту службы) не может быть основанием для ограничения прав, для отмены льгот членов семьи военнослужащего по коммунальным платежам. Подайте заявления поставщикам коммуслуг о сохранении прав членов семьи на льготы по коммплатежам с приведенной аргументацией; подайте заявление на имя районного военного комиссара о содействии в этом вопросе; при необходимости обжалуйте отказ в суде.
Похожие вопросы:
11.05.16 20:57
Автор: Ярослав
1 ответ
Особливий період

Доброго дня! Я - військовослужбовець, офіцер, капітан. Проходжу військову службу в одному із підрозділів в Держспецтрансслужбі у м. Львів. Строк контракту закінчився ще 25 червня...

27.05.16 08:56
Автор: Сергій
6 ответов
Облік робочого часу військовослужбовців

Добрий день, підскажіть будь ласка, чи правомірні діі начальника залишати військовослужбовця (контрактник) після кожного добового чергування на дві години виконувати додаткові роботи (не пов'язані з...

16.05.16 13:53
Автор: Марина
2 ответа
Навчання військовослужбовця в особливий період

Доброго дня! Підскажіть та допоможіть будь ласка!!! Я військовослужбовець за контрактом,маю вищу освіту за рівнем бакалавра, служу з 2008 року.Хочу навчатись на військовій кафедрі у...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: