26.10.18 14:55
Автор: Тарас
1 ответ

Неякісний сервіс

На початку місяця здав на ремонт ручний блендер. Суть ремонту полягала у заміні стертої з часом муфти на нову. У вартість ввійшла купівля нової деталі плюс робота. При отриманні блендера після ремонту усе працювало. Через тиждень (після двох користувань) знову та сама проблема. Підозра є, що вставили не нову, а стару деталь, якої вистарчило на два рази користування. Жодних документів про виконання ремонтних робіт нема.Квитанцію про здачу прийомщик забрав при поверненні товару, чеку касового нема бо не було. Які дії слід вчинити зараз мені і чого робити на варто?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
28.10.18 18:55
Специалист Юношева Л. Ю.
Отзывы: 1/ 0/ 0  Ответов: 159
Вам потрібно подавати претензію до сервісного центру, Ви маєте право вимагати повернення Вам коштів за неякісний ремонт або вони зобов'язані усунути недоліки виконаного ремонту.
відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» продавець (виробник, виконавець) зобов'язаний передати споживачеві продукцію належної якості, а також надати інформацію про цю продукцію, а також виробник (виконавець) забезпечує належну роботу (застосування, використання) продукції, в тому числі комплектуючих виробів, протягом гарантійного строку, встановленого нормативно-правовими актами, нормативними документами чи договором. У разі ж виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару (продавця, виконавця) споживач має право на розірвання договору та повернення сплаченої за товар грошової суми.
У разі відмови можете звертатись зі скаргою до Державної інспекції з питань захисту прав споживачів, в тому числі й повідомити про ненадання Вам документів сервісним центром.
Ви маєте право подати заяву на видачу Вам копій (або дублікатів) документів, які підтверджують Ваші розрахунки за ремонт.
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: