17.10.18 21:13
Автор: вікторія
ответов нет

військовослужбовці

Чоловік та дружина військовослужбовці проходять військову службу в одній частині. на даний момент чоловік виконує обовязки в ООС. на утриманні 2 неповнолітніх дітей 6 та 10 років. чи мають право ставити в добовий наряд дружину?

Присвоить статус
Похожие вопросы:
27.05.16 08:56
Автор: Сергій
6 ответов
Облік робочого часу військовослужбовців

Добрий день, підскажіть будь ласка, чи правомірні діі начальника залишати військовослужбовця (контрактник) після кожного добового чергування на дві години виконувати додаткові роботи (не пов'язані з...

16.05.16 13:53
Автор: Марина
2 ответа
Навчання військовослужбовця в особливий період

Доброго дня! Підскажіть та допоможіть будь ласка!!! Я військовослужбовець за контрактом,маю вищу освіту за рівнем бакалавра, служу з 2008 року.Хочу навчатись на військовій кафедрі у...

22.03.18 13:08
Автор: Александр
1 ответ
Надбавка до пенсії за вислугу років військовослужбовцю

Я військовий пенсіонер і після звільнення з військової служби до пенсії за вислугу років отримував надбавку непрацюючим пенсіонерам на свою неповнолітню доньку (п."а" ч.1 ст.16...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: