08.10.18 12:29
Автор: Ольга
2 ответа

навантаження психолога в ЗДО з інклюзиввними ггрупами

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, згідно зі зміною Закону "Про дошкільну освіту" змінилося тижневе навантаження психолога з інклюзивною групою з 40 тижневих годин на 20 - це якщо психолог працював на ставку. Яке тижневе навантаження буде у психолога, який працював на 0.75 ставки і мав 30 тижневих годин?

Раздел: Другое
Присвоить статус
Ответы на вопрос:
09.10.18 15:33
Автор вопроса: Ольга
Крикун Сергей, Щиро дякую за відповідь
09.10.18 13:16
Специалист Крикун Сергей
Отзывы: 8/ 0/ 0  Ответов: 696
Закон України «Про дошкільну освіту» (http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/2628-14), ст.30:
«3. Педагогічне навантаження педагогічного працівника закладу дошкільної освіти незалежно від підпорядкування, типу і форми власності відповідно становить: …
практичного психолога закладу дошкільної освіти (ясел-садка) компенсуючого типу та з інклюзивними групами – 20 годин … на тиждень, що відповідає тарифній ставці. …
Педагогічне навантаження педагогічного працівника закладу дошкільної освіти незалежно від підпорядкування, типу і форми власності обсягом менше тарифної ставки, передбаченої частиною першою цієї статті, встановлюється лише за його письмовою згодою у порядку, передбаченому законодавством України.».

Іншими словами, по-перше, як я вважаю, при ставці 0.75 педагогічне навантаження має бути пропорційним – ¾ від 20 = 15 годин; по-друге, навантаження у такому вигляді підлягає встановленню у разі письмової згоди працівника. Має місце протиріччя, що працівник має право на 20 годин навантаження за повної ставки, але таке ж саме навантаження за ставкою 0.75 не означає підвищення тарифної ставки до 1.

Дивіться також наступні документи:
Пост.КМУ «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1298-2002-п);
Пост.КМУ «Про затвердження розмірів підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати)та додаткової оплати за окремі види педагогічної діяльності у співвідношенні до тарифної ставки» (http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/643-2007-%D0%BF);
Пост.КМУ «Питання оплати праці працівників установ,закладів та організацій бюджетної сфери» (http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/939-2008-%D0%BF).
Похожие вопросы:
10.04.17 17:40
Автор: Іванна
1 ответ
Чи має право психолог проводити анкетування співробітників?

У нас на роботі психолог роздала анкети педпрацівникам (всього 5 видів). Анкети іменні, передбачають вивчення колективу, у тому числі ставлення до адміністрації. Остання анкета з...

26.12.14 13:22
Автор: Оксана
2 ответа
право в галузі охорони здоров"я

Мене цікавить таке питання. Чи є такі сайти чи журнали, газети, будь які інші засоби інформації, в яких можна б було відзнайти відповіді на питання...

Раздел: Другое
04.07.15 11:33
Автор: Андрей
2 ответа
как уволиться с работы по состоянию здоровья без отработки в украине

здравствуйте такой вопрос мать работающая пенсионерка работает уборщицей в школе на пол ставки в отпуск приехала в гости и тут положили на операцию по удалению...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: