22.09.18 11:12
Автор: Андрій
1 ответ

Звільнення з військового навчального закладу

Доброго дня!
Ситуація, власне така: Військовослужбовець за контрактом вступив до військового внз, тобто підписав контракт на навчання, але через два місяці вирішує звільнитись з лав курсантів за власним бажанням. Далі постає питання: якщо у даного в/с не має достатньої вислуги років, він відправляється дослужувати строкову службу, чи його попередній контракт дозволяє повернутись до своєї в/ч та продовжити службу за контрактом?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
23.09.18 12:00
Специалист Крикун Сергей
Отзывы: 8/ 0/ 0  Ответов: 701
«ПОЛОЖЕННЯ про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України» (http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1153/2008/page):
«36. Контракт про навчання припиняється (розривається), а курсант відраховується з вищого військового навчального закладу, військового навчального підрозділу закладу вищої освіти: …
Курсанти чоловічої статі, відраховані з вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти, які не вислужили строки строкової військової служби (за винятком випадків, передбачених підпунктами "б", "г", "ґ" чи "ж" пункту 1 частини п’ятої статті 26 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу") та яким виповнилося 18 років, продовжують проходити військову службу.».

Ваш випадок (укладення контракту під час строкової служби) прямо не передбачено, але враховуючи припис «продовжують проходити військову службу», вважаю, що в/с належить продовжувати службу за контрактом
Похожие вопросы:
30.08.11 14:50
1 ответ
Звільнення з роботи

В організації 5 бухгалтерів 1 людина цивільна на цивільній посаді з уладеним договором на постійну роботу але без освіти (3-місячні курси) 4 людини цивільних на...

03.06.16 17:02
Автор: Богдан
3 ответа
звільнення з ЗСУ по сімейним обставинам.

Добрий день, я Версеник Богдан Олександрович, прохожу військову службу за контрактом в Одеської області місто Балта, контракт підписав у 19.01.2012 року на 3 року, термін...

14.01.13 17:52
4 ответа
Звільнення по сімейним обставинам

Чи зможу я звільнитись з військової служби за контрактом по сімейним обставинам,якщо у мене важко хворий батько?

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: