12.09.18 13:47
Автор: Людмила
1 ответ

Як перевестись в іншу частину ближче до дому?

Якщо чоловік звільнився у зв'язку з хворобою батьків,то чи може жінка перевестись в іншу частину яка знаходиться там де проживає чоловік?..якщо так ,то скільки часу приблизно займе перевод.?вдячна наперед

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
13.09.18 13:21
Специалист Крикун Сергей
Отзывы: 8/ 0/ 0  Ответов: 671
«ПОЛОЖЕННЯ про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України» (http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1153/2008/page):
«113. Переміщення військовослужбовця за станом здоров'я або за станом здоров'я членів його сім'ї здійснюється за рапортом військовослужбовця та за наявності відповідного медичного висновку.
Для переміщення в іншу місцевість військовослужбовець до рапорту додає відповідні документи, які підтверджують необхідність зміни місця проживання:
дружини (чоловіка);
його (її) неповнолітніх дітей, повнолітніх дітей - учнів (студентів) навчальних закладів за денною формою навчання, які перебувають на утриманні військовослужбовця, та дітей-інвалідів I або II групи;
непрацездатних батьків військовослужбовця та його (її) дружини (чоловіка);
братів, сестер військовослужбовця та його (її) дружини (чоловіка), які перебувають на його (її) утриманні.
Переміщення на нове місце військової служби військовослужбовця, який проходить військову службу за контрактом, викликане потребою догляду за непрацездатними чи хворими батьками, дружиною (чоловіком) чи особами, які виховували його з дитинства замість батьків і були визнані опікунами та мешкають окремо від сім'ї військовослужбовця, здійснюється командирами з'єднань, рівнозначними їм і вище посадовими особами на підставі рапорту військовослужбовця та відповідних документів, які підтверджують потребу в постійному сторонньому догляді (допомозі, нагляді) за ними.».
По-перше, Вашого випадку приведений п.113 Положення не передбачає. По-друге, у зв’язку зі звільненням чоловіка, для Вашого переміщення не може бути, як я вважаю, норми Положення щодо служби в одному місці подружжя (п.114). По-третє, відповідно до спеціального дозвільного принципу осіб публічного права (якими в даному випадку є військове командування): «заборонено все, що прямо не дозволено законом», Ваше питання, як я вважаю, не підлягає задоволенню. Втім, ви маєте право подати рапорт про переміщення за місцем проживання чоловіка – ризики відмови мною наведені.
Схожі питання:
претиндование на часть дома

Добрий день.Підкажіть будь-ласка,що робити?Я зі своїм чоловіком і 4 місячною дитиною прописані та проживаємо у домі чоловікових батьків.Вони без вагомих причин хочуть нас висилити і...

Розділ: Інше
Приватизация земли под частным домом при реконструкции/пристройке.

Добрый день, в моей и маминой собственности находится полдома. Хотим подвести центральную канализацию. Для этого необходимо пристроить к дому помещение, которое будет служить ванной/туалетом. Земля...

право собственности на дом

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, 2 года назад мои родственники (многодетная мать-одиночка (все дети несовершеннолетние) и ее мать-пенсионерка)купили дом в селе. Покупку эту они никак не...

Розділ: Нерухомість
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: