29.08.18 13:35
Автор: serhii
ответов нет

спадщина

Добрий день.
Будь ласка,дайте відповідь на рішення такої проблеми. Моя дружина власник нерухомого майна: будинок - 97,3 кв.м, земельна ділянка – 8 соток, на якій розташований і будинок і гараж.У будинку зареєстровані тільки я і дружина.
У нас дві доньки, менша отримала свою частину спадку (трикімнатна квартира на сім*ю із 4-х чоловік була продана за 11 тисяч доларів, і був куплений цей будинок на кошти від продажу квартири з додатком необхідної суми від старшої доньки, також і однокімнатна квартира куплена на моє ім*я, але за кошти старшої доньки.От оця однокімнатна квартира продалася,а виручені кошти 5 тисяч доларів отримала менша донька як частину свого спадку від 3-х кімнатної квартири, бо на момент продажу квартири вона відмовилася від своєї частки на користь дружини).
Пробачте за такий довгий відступ від пояснення основного питання.

Заповіт на спадщину оформлений на старшу доньку,на прізвище яке вона мала на той час,(зараз у неї інше прізвище), але вона є громадянкою іншої держави, виходить що не є резидентом України.
І от таке питання, при оформленні спадщини який податок їй доведеться платити: нульовий,як наслідувачу першої лінії,чи як нерезиденту 19,5% ?
Чи може є якесь інше вирішення цього питання?

Нам порекомендували зробити спадковий договір на меншу доньку, але із заявленими вимогами на кшалт подальшого мого проживання в цьому будинку і доглядом за мною,і дозволом продажу будинка вже після моєї смерті, а також вимогою перерахування коштів від продажу будинку старшій доньці.
Якщо скористатися цим варіантом, то як воно буде з субсидією, бо я маю мінімальну пенсію….
А яким чином потім можна продати будинок? Також треба буде оформлювати право на спадщину, чи ні?
Будь ласка, порекомендуйте, як і що нам зробити.

Дякую.

Раздел: Наследство
Присвоить статус
Похожие вопросы:
12.12.12 10:29
2 ответа
Спадщина землі

Маю за договором дарування приватизований будинок та 14 соток приватизованої землі. Мама раптово померла не залишивши заповіту та мала будинок з 15 сотками приватизованої землі....

Раздел: Наследство
11.06.16 12:10
Автор: Валентина
4 ответа
Чи має право внучка на спадщину?

Скажіть, будь ласка, чи має моя 11-річна донька право на спадщину після смерті рідного діда по батькові, якщо двоє дідових синів померли, а дід залишив...

25.04.17 14:57
Автор: Інна
6 ответов
Право на спадщину

Доброго дня! Підскажіть будь-ласка як правильно і швидко вирішити таке питання: батько помер у 2006 році,залишився дуже старий будинок.На той час з мамою в шлюбі...

Раздел: Наследство
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: