05.09.11 09:20
3 ответа

Чи має право товариство з обмежиною відповідальністю на Державний акт на право постійного користування землею?

Державне підприємство реорганізувалось і хоче внести зміни до державного акту на право постійного користування на правах правоприємництва.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
05.09.11 09:52
Автор вопроса: Романюк Алла
А можно подробней рассписать почему нет, с опором на законодательную базу7
05.09.11 09:48
Специалист stalo
Отзывы: 3/ 0/ 0  Ответов: 229
Нет, не может
05.09.11 09:22
Автор вопроса: Романюк Алла
необхідна термінова відповідь!
Похожие вопросы:
13.05.16 11:32
2 ответа
Позовна заява про позбавлення батківських прав

Доброго дня ! Підскажіть будласка , я склав позовну заяву про позбавлення батьківських прав , все вірно відповідає вона ЦПК чи ні , не буде...

12.02.14 12:48
2 ответа
Компенсація при затримці виплат при звільненні

Мене звільнено з роботи в березні 2011 року за п.1 ст.40 КЗпП України (скорочення штату працівників). Під час оформлення пенсії у листопаді 2013 року виявилося,...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: