13.08.18 17:05
Автор: Ірина
1 ответ

Звіт про чисельність працюючих та військовозобов'язаних

Чи є обов'язковим звіт про чисельність працюючих та військовозобов'язаних?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
13.08.18 23:04
Специалист Крикун Сергей
Отзывы: 9/ 0/ 0  Ответов: 712
Дивіться «ПОРЯДОК організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних» (http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/921-2016-п), п.п.36-47:
«45. Звіряння облікових даних особових карток призовників і військовозобов’язаних з їх військово-обліковими документами здійснюється відповідно до графіка, затвердженого керівниками відповідних державних органів, підприємств, установ та організацій.
Під час звіряння перевіряються наявність та стан військово-облікових документів призовників і військовозобов’язаних.
Державні органи, підприємства, установи та організації у п’ятиденний строк з дня подання відповідних документів вносять до особових карток призовників і військовозобов’язаних зміни облікових даних, виявлені під час їх звіряння, та надсилають щомісяця до 5 числа до відповідних районних (міських) військових комісаріатів повідомлення про зміну облікових даних.
Про призовників і військовозобов’язаних, які порушують встановлені правила військового обліку, державні органи, підприємства, установи та організації повідомляють відповідним районним (міським) військовим комісаріатам для притягнення їх до відповідальності згідно із законом.
46. Звіряння даних особових карток призовників і військовозобов’язаних, які працюють (навчаються) на підприємствах, в установах та організаціях, з обліковими даними документів районних (міських) військових комісаріатів здійснюється згідно з графіком звіряння, який затверджується розпорядженням відповідної районної держадміністрації або міської ради.
Особи, відповідальні за ведення військового обліку державних органів, підприємств, установ та організацій, у визначені графіком звіряння строки відряджаються до відповідних районних (міських) військових комісаріатів та проводять звіряння даних особових карток призовників і військовозобов’язаних з їх обліковими документами у районних (міських) військових комісаріатах.
Результати звіряння вносяться до журналу обліку результатів перевірок стану військового обліку та звіряння облікових даних з даними районних (міських) військових комісаріатів.».
Похожие вопросы:
20.09.11 20:30
Автор: О. Оксана
1 ответ
перерасчет помощи по беременности и родам для застрахованого лица

Моє ім’я – О. Оксана Валеріївна. Я - робітник Н… історико-культурного заповідника. На даний момент знаходжусь у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею...

Раздел: Другое
02.06.16 13:06
Автор: Ольга
1 ответ
Является ли наказание правомерным? на какие статьи Законов ссылаться в исковом заявлении и консультация по тексту

Наказом по підприємству № 23 від 27.04.2016 р. Косенко О. було де премійовано на суму 2300,00 грн. (дві тисячі триста грн..) відповідно до листа №...

03.11.16 17:29
Автор: Татьяна
2 ответа
Звіт директора про господарську діяльність

Якщо на порядку денному загальних зборів ТОВ стояло питання: звіт директора про фінансово - господарську діяльніть Тов, а директор на збори не з'явився. Як в...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: