13.07.18 13:36
Автор: Христина
2 ответа

Вдова чорнобильця та її права

Чи повинна платити вдова чорнобильця 1-ої категорії податок за нерухомість?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
18.07.18 02:06
Специалист Крикун Сергей
Отзывы: 8/ 0/ 0  Ответов: 701
Льготы вдовам умерших участников ликвидации аварии на ЧАЭС предусмотрены Законом Украины «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/796-12/page), ст.20:
«Пільги, передбачені пунктами 5, 7, 8, 11, 12, 20, 23 і 27 цієї статті, надаються дружині (чоловіку) померлого громадянина, смерть якого пов'язана з Чорнобильською катастрофою, або опікуну (на час опікунства) дітей померлого. Дружині (чоловіку) померлого громадянина, смерть якого пов'язана з Чорнобильською катастрофою, а також опікуну дітей померлого видається посвідчення у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Пільги, передбачені пунктами 5, 7, 8, 11, 12, 20, 23 і 27 частини першої цієї статті, надаються дружинам (чоловікам), якщо та (той) не одружилися вдруге, померлих громадян, смерть яких пов’язана з участю у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт. Дружинам (чоловікам) зазначеної категорії померлих громадян видається посвідчення у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.»
Перечень льгот смотрите самостоятельно; запрошенной Вами льготы перечнем не предусмотрено.
«ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ» (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2755-17/page), ст.266:
«…266.4. Пільги із сплати податку …
266.4.2. Сільські, селищні, міські ради та ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, встановлюють пільги з податку, що сплачується на відповідній території, з об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, … Пільги з податку, що сплачується на відповідній території з об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, для фізичних осіб визначаються виходячи з їх майнового стану та рівня доходів. Пільги з податку, що сплачується на відповідній території з об’єктів нежитлової нерухомості, встановлюються залежно від майна, яке є об’єктом оподаткування….».
Подайте на имя рукодителя Вашего местного органа местного самоуправления заявление об установлении Вам льготы по этому налогу.
13.07.18 13:58
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 474/ 15/ 34  Ответов: 20799
Христина.
На це вам відповість місцева рада, бо саме вона керує цім податком.
Похожие вопросы:
права квартиронанимателя

Имеет ли квартиронаниматель какие-либо права на арендуюмую жилплощадь по прошествии определенного времени со дня заключения договора об аренде жилья?

Раздел: Недвижимость
14.06.11 19:05
2 ответа
Права по защите прав при покупки техники

я сдала телефон в сервисный центр, там выдали квитанцию на подмену телефона пока мой в ремонте, в квитанции указано что чек был изъят в сервисном...

Раздел: Другое
25.06.15 15:42
1 ответ
Вдова Чорнобильця та її права.

Доброго дня! Мій батько був Чорнобильцем 2-ї категорії. Інвалідність оформити не встигли, помер від раку прямої кишки після операції. В Києві отримали позитивний експертний висновок...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: