07.07.18 22:46
Автор: Віта
1 ответ

Субсидія

Доброго дня!Допоможіть будь ласка по субсидії,мені подарували місяць назад квартиру62м2,прописана я та неповнолітня дитина,у мене 3 група інвалідності,непрацюю, чоловік непрописаний, працює у неприбутковій організації,зарплата менше мінімальної, несплачуються ЄСВ,чи маю право я на субсидію на комунальні послуги?Дякую за консультацію!

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
19.07.18 17:42
Специалист Крикун Сергей
Отзывы: 8/ 0/ 0  Ответов: 701
«ПОЛОЖЕННЯ про порядок призначення житлових субсидій» (http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/848-95-%D0%BF):
п.6 – «6. Житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо: … 3) у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, що досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії (далі - особи, доходи яких враховуються під час призначення житлової субсидії), і в цьому періоді:
за інформацією ДФС, Пенсійного фонду України, у них взагалі відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії; або
вони отримували середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії; та/або
вони не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії. …
4) будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії, призначенням житлової субсидії без звернення здійснив купівлю або іншим законним способом набув право власності на земельну ділянку, квартиру (будинок), транспортний засіб (механізм), будівельні матеріали, інші товари довгострокового вжитку або оплатив (одноразово) будь-які послуги (крім медичних, освітніх та житлово-комунальних послуг згідно із соціальною нормою житла (в тому числі понаднормової площі житла у випадку, зазначеному у пункті 5 цього Положення) та соціальними нормативами житлово-комунального обслуговування) на суму, яка на дату купівлі, оплати, набуття права власності в інший законний спосіб перевищує 50 тис. гривень;» …
П.7 –«7. За наявності умов, зазначених у пункті 6 цього Положення, житлову субсидію може бути призначено за рішенням комісії виходячи з конкретних обставин, що склалися, крім випадку, зазначеного у підпункті 1 пункту 6 цього Положення. …».
Іншими словами, з наведених підстав, право на субсидію ваша сім’я не має, але Ви маєте право звернутись до комісії (при виконкомі, держадміністрації) з клопотанням врахувати Ваші сімейні та особисті обставини і призначити субсидію. Дивіться наведене Положення самостійно.
Похожие вопросы:
27.04.15 14:26
Автор: Марина
3 ответа
субсидія при прощеному кредиті

Допоможіть будь ласка! В жовтні 2014 я закрила свій іпотечний кредит, шляхом прощення банком його частини. В грудні подала документи на субсидію і отримую її...

19.11.15 19:10
Автор: Євген
2 ответа
Субсидія

Доброго вечора. Я отримую субсидію на даний момент,я отримував її раніше і її автоматично продовжили, за останні кілька місяців мені виплатили премії(все офіційно), завдяки чому...

14.05.18 15:22
Автор: Ірина
9 ответов
субсидія за місцем проживання

в 2018р субсидія призначається за місцем проживання чи місцем прописки? (моя мама (пенсіонер) проживає в квартирі, що приватизована на мене,а я - що приватизована на...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: