23.06.18 15:12
Автор: Ростислав / вопрос с сайта buh-galter.info
2 ответа

Здравствуйте, я выписан и нигде не прописан,…

Здравствуйте, я выписан и нигде не прописан, как мне прописаться, чтобы не коснуться военкомата,
есть такая возможность или без похода в военкомат никак не обойтись?

Раздел: Другое
Присвоить статус
Ответы на вопрос:
24.06.18 12:36
Автор вопроса: Ростислав / вопрос с сайта buh-galter.info
Емельянов Аркадий, Спасибо Вам, подскажите пожалуйста, если я живу в селе, то чтобы прописаться куда я должен пойти в сельский совет или в районный? А то года 3 назад примерно в 2015 году хотел прописаться и пошел в сельский совет, там мне голова ответил, что они уже не имеют права прописывать и нужно идти в район, возможно с того времени что-то поменялось и сельский совет уже имеет полномочия меня прописать?
24.06.18 11:12
Специалист Емельянов Аркадий
Отзывы: 4/ 0/ 0  Ответов: 348
Згідно з ст. 38 Закону України
"Про військовий обов'язок і військову службу":


1. В адміністративно-територіальних одиницях, де немає військових комісаріатів, відповідні органи місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ та організацій, у тому числі навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності зобов'язані на вимогу військових комісаріатів сповіщати призовників і військовозобов'язаних про їх виклик до військових комісаріатів, забезпечувати своєчасне прибуття за цим викликом, у семиденний строк повідомляти районні (міські) військові комісаріати про прийняття на роботу (навчання) та звільнення з роботи (навчання) призовників і військовозобов'язаних.

2. Органи виконавчої влади, що здійснюють реєстрацію місця проживання чи перебування осіб, виконавчі органи сільських, селищних, міських рад зобов'язані:

здійснювати реєстрацію за місцем проживання або перебування чи зняття з реєстрації призовників, військовозобов’язаних та резервістів лише в разі наявності в їхніх військово-облікових документах позначок військових комісаріатів відповідно про зняття з військового обліку або про перебування на військовому обліку за місцем проживання або перебування;

надавати районним (міським) військовим комісаріатам допомогу у прийнятті допризовників на військовий облік, проведенні призову громадян на військову службу (збори), контролі за виконанням ними правил військового обліку та виявленні громадян із числа призовників і військовозобов'язаних, які порушують ці правила;

надсилати у двотижневий строк до військових комісаріатів або органів місцевого самоврядування, що ведуть військовий облік, відомості про осіб, які отримали громадянство України і повинні бути взяті на військовий облік.

3. Органи Національної поліції у встановленому законом порядку зобов’язані за зверненнями військових комісаріатів або органів місцевого самоврядування, що ведуть військовий облік, проводити розшук, затримання і доставку до військових комісаріатів громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку, а також надсилати у двотижневий строк до військових комісаріатів або органів місцевого самоврядування, що ведуть військовий облік, відомості про випадки виявлення громадян, які не перебувають, проте повинні перебувати на військовому обліку.

4. Органи реєстрації актів громадянського стану зобов'язані в семиденний строк повідомити районні (міські) військові комісаріати про зміну призовниками і військовозобов'язаними прізвища, імені та по батькові, одруження (розлучення), випадки реєстрації смерті призовників або військовозобов'язаних та вилучення військово-облікових документів, пільгових посвідчень, а також інші дані.

5. Органи досудового розслідування зобов'язані в семиденний строк повідомити районні (міські) військові комісаріати про призовників, яким повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, а суди - про призовників, кримінальні справи стосовно яких розглядаються судом, а також про вироки щодо призовників і військовозобов'язаних, які набрали законної сили.

6. Посвідчення про приписку призовників, військові квитки військовозобов'язаних, засуджених до позбавлення волі, обмеження волі або арешту, надсилаються судами до відповідних районних (міських) військових комісаріатів.

7. Медико-соціальні експертні комісії зобов'язані в семиденний строк повідомити відповідні районні (міські) військові комісаріати про призовників і військовозобов'язаних, яких визнано інвалідами.

8. Керівники лікувальних закладів під час проведення призову зобов'язані у триденний строк повідомити відповідні районні (міські) військові комісаріати про громадян призовного віку, які перебувають на стаціонарному лікуванні.

9. Житлово-експлуатаційні організації, інші організації або підприємства та установи, що здійснюють експлуатацію будинків, а також власники будинків повинні своєчасно подавати необхідні відомості про призовників і військовозобов'язаних відповідним районним (міським) військовим комісаріатам, виконавчим комітетам сільських, селищних і міських рад, на які покладено ведення обліку призовників і військовозобов'язаних, стежити за виконанням призовниками і військовозобов'язаними правил військового обліку, а також сповіщати їх про виклик до військових комісаріатів.

10. Призовники та військовозобов'язані в разі зміни їх сімейного стану, стану здоров'я, адреси місця проживання (перебування), освіти, місця роботи і посади зобов'язані особисто в семиденний строк повідомити про це орган, де вони перебувають на військовому обліку.

Відповідальність за ухилення від призову на строкову військову службу та порушення військовозобов'язаними чи призовниками законодавства про військовий обов'язок і військову службу встановлено ст. 335 Кримінального кодексу України та ст. 210 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

ОТЖЕ: "без похода в военкомат никак не обойтись"!
23.06.18 16:31
Автор вопроса: Ростислав / вопрос с сайта buh-galter.info
А как я могу проверить на военном ли я учете или нет?

P.S. Хоть я и выписан и не прописан, но с военкомата приходят во время призывного периода и ищут меня, это ведь значит что я стою на их учете и возможно тогда мне не надо идти в военкомат, чтобы получить прописку?
23.06.18 16:13
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 474/ 15/ 34  Ответов: 20751
Здравствуйте, Ростислав.
Никак.
Похожие вопросы:
02.06.17 21:45
Автор: Марина / вопрос с сайта buh-galter.info
2 ответа
Здравствуйте.Подскажите.Была прописана у мамы в квартире и…

Здравствуйте.Подскажите.Была прописана у мамы в квартире и еще две сестры, в общем 4 человека. Мама купила квартиру когда мы были маленькие. Четыре года назад я...

Раздел: Другое
09.01.14 00:27
Автор: Александр
1 ответ
Приватизация ( Хозяин квартиры и прописанный)

Добрый вечер, я являюсь собственником квартиры. Со мной проживает отец , он лишь прописан, ранее судим , был прописан в этой квартире, в то время...

Раздел: Недвижимость
23.12.14 20:11
Автор: Светлана
3 ответа
здравствуйте.у меня такая ситуация-

мы с супругом женились по месту прописки в Луганске.давно расстались.он проживает теперь временно в Харькове.у нас проходят военные действия из-за которых муж не собирается возвращаться...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: