22.06.18 15:53
Автор: Тетяна
1 ответ

зняття з реєстрації місця проживання дитини

Доброго дня. Якщо один з батьків, з яким зареєстрована неповнолітня дитина (5 років) знімається з реєстрації для подальшої реєстрації за новою адресою, яким чином вирішується питаня з реєстрацією дитини? Батьки (які розлучені і проживають окремо) погоджуються, де має бути прописана дитина, чи вона автоматично реєструється за новою адресою разом з батьком?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
24.06.18 10:38
Специалист Емельянов Аркадий
Отзывы: 4/ 0/ 0  Ответов: 348
ТЕТЯНА!

Згідно з ч. 5 ст. 6 Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" реєстрація місця проживання особи за заявою законного представника здійснюється за згодою інших законних представників, отже для здійснення реєстрації місця проживання дитини один із законних представників (у даному випадку - батьків) має подати заяву, а інший надати на це свою згоду.
Похожие вопросы:
31.05.12 18:04
9 ответов
реєстрація місця проживання дитини

Добрый день! Хочу прописать у себя в квартире ребенка, который скоро родится, по приватизации хозяин я и мать, мне надо ее разрешение на прописку новорожденного...

25.10.12 09:26
Автор: Віка
1 ответ
Реєстрація місця проживання дитини після розлучення

Добрий день! Підкажіть, будь-ласка, після розлучення (7 місяців тому) дитина проживає з матір"ю, проте прописана у квартирі батька вже після її приватизації. Зараз матір хоче...

22.04.16 10:37
Автор: Виктория
2 ответа
реєстрація місця проживання дитини

Доброго дня, прошу допомоги в такому питанні: моя подруга розлучилася з чоловіком,в рішенні суду щодо розірвання шлюбу, суд вказав що дитину залишити проживати з матір'ю,...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: