08.06.18 14:48
Автор: Оксана
1 ответ

Дарча на будинок

Доброго дня! У мене таке питання: моя баба подарувала хату в селі татові. Документи оформлені вже майже 6 років. Чи може вона розірвати договір дарування? Чи це вже є власність батька? Ситуація така, що її донька, яка отримала квартиру в подарунок, тепер зазіхає і на хату.

Раздел: Недвижимость
Присвоить статус
Ответы на вопрос:
08.06.18 15:03
Специалист Дудник Олег
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 9
Не зрозуміло, з яких підстав донька претендує на будинок... Право власності зареєстровано за батьком, він є власником. Право власності є непорушним.

Крім того, Цивільним кодексом передбачені певні підстави для розірвання Договру дарування (ст. 727 ЦКУ). Крім того, позовна давність до вимог про розірвання договору дарування становить один рік. Тому шансів розірвати договір дарування майже немає, якщо відсутні підстави, передбачені ст. 727 ЦКУ або інші підстави визнання правочину недійсним.
Похожие вопросы:
31.05.16 18:10
Автор: Ірина
1 ответ
Як почати реконструкцію будинку...

Добрий день! Ми проживаємо в приватному будинку і на ділянці є ще й літня кухня. Хочемо зробити реконструкцію літньої кухні(добудувати кімнату і мансарду), зробити ще...

Раздел: Наследство
14.11.11 12:10
2 ответа
оформлення документів на житловий будинок

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, маю земельну ділянку з будинком (старим, не придатним для проживання). На цій ділянці будую новий будинок, але оскільки земельна ділянка невелика,то...

12.04.13 10:48
2 ответа
Продаж будинку і попередній договір купівлі-продажу

Доброго дня! Допоможіть будьласка.У мене така ситуація: рік тому купила будинок за попереднім договором(так як винна ще 10 тис.$)Документи на мене ще продавець не оформив.Але...

Раздел: Недвижимость
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: