07.06.18 18:04
Автор: Валентина
1 ответ

алименты

Дочь 2 года назад развелась, а недавно ее уволили, и она подала на алименты. Сейчас она отрабатывает 2 недели. Вчера к ней на работу пришел адвокат бывшего мужа, и сказал что если она не заберет заявление, то у нее отнимут ребенка по заявлению бывшего мужа. Потому что он алименты платить не будет, у нее тоже не будет работы и доходов, а по закону ребенок не может проживать с родителем, не имеющим дохода. А так как отцу ребенок не нужен, то его заберут в детдом. А если она заберет заявление, то бывший муж не будет заявлять на нее в опеку. Неужели это правда, у нас такие законы? Надо ли отказываться от алиментов?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
07.06.18 18:25
Специалист Дудник Олег
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 9
СТ. 161 Сімейного кодексу України
Стаття 161. Спір між матір'ю та батьком щодо місця проживання малолітньої дитини

1. Якщо мати та батько, які проживають окремо, не дійшли згоди щодо того, з ким із них буде проживати малолітня дитина, спір між ними може вирішуватися органом опіки та піклування або судом.

Під час вирішення спору щодо місця проживання малолітньої дитини беруться до уваги ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов'язків, особиста прихильність дитини до кожного з них, вік дитини, стан її здоров'я та інші обставини, що мають істотне значення.

2. Орган опіки та піклування або суд не можуть передати дитину для проживання з тим із батьків, хто не має самостійного доходу, зловживає спиртними напоями або наркотичними засобами, своєю аморальною поведінкою може зашкодити розвиткові дитини.

3. Якщо орган опіки та піклування або суд визнав, що жоден із батьків не може створити дитині належних умов для виховання та розвитку, на вимогу баби, діда або інших родичів, залучених до участі у справі, дитина може бути передана комусь із них.

Якщо дитина не може бути передана жодній із цих осіб, суд на вимогу органу опіки та піклування може постановити рішення про відібрання дитини від особи, з якою вона проживає, і передання її для опікування органу опіки та піклування.

Крім того, важливим є вік дитини.
1. Місце проживання дитини, яка не досягла десяти років, визначається за згодою батьків.

2. Місце проживання дитини, яка досягла десяти років, визначається за спільною згодою батьків та самої дитини.

3. Якщо батьки проживають окремо, місце проживання дитини, яка досягла чотирнадцяти років, визначається нею самою.
Похожие вопросы:
алименты

Муж платит алименты 1/7 дочери от первого брака ей 19 заканчивает учёбу 01.07. Есть совместная дочь ей 11 лет, и у мужа есть в не...

01.02.12 21:43
Автор: Екатерина
2 ответа
как начисляют алименты

Здравствуйте.Бывшая жена,мы бы не расписаны,подала на алименты.Ребенку 6 лет.Я официально ни где не работаю,от ребенка не отказываюсь.постоянно им помогаю.Как будут начисляться алименты?

11.11.12 21:37
Автор: Сергей
1 ответ
Алименты в летний период

Если совершеннолетний ребенок учится и получает алименты, положено ли получать алименты в летние каникулы?

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: