06.06.18 22:27
Автор: Инна
2 ответа

Виписка неповнолітньої дитини

Добрый вечер.Семья: отец,мать и трое несовершеннолетних детей живут за границей уже 10 месяцев и решили остаться там.Все прописаны в приватизированной квартире в Украине.Возможно ли выписать детей из квартиры?И как это сделать?(Родители с выпиской детей согласны)

Раздел: Недвижимость
Присвоить статус
Ответы на вопрос:
08.06.18 00:42
Автор вопроса: Инна
Дудник Олег, дякую.
07.06.18 17:46
Специалист Дудник Олег
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 9
Пункт 26 Постанови КМУ #207 від 02.03.16.
Зняття з реєстрації за заявою представника можливе у відповідному ЦНАП
Похожие вопросы:
02.06.17 13:26
Автор: Іванна
1 ответ
Продаж майна неповнолітньої дитини

Мені й моєму синові дістався від померлого чоловіка й батька будиночок у селі, яке розташоване в сусідньому з нашим містом районі (місто обласного підпорядкування). Він...

03.02.17 20:24
Автор: Людмила
3 ответа
Виписка неповнолітньої дитини без згоди батька,який у розшуку.

Я хочу виписатися з квартири разом з неповнолітнім сином.З батьком дитини я розлучена і він розшукується поліцією за вчинення правопорушення.Я хочу прописатися у мого цивільного...

Раздел: Другое
21.01.12 16:40
Автор: Олег
3 ответа
виписка малолітньої дитини без згоди одного з батьків.

Якщо дитина після розводу батьків, проживає з мамою. Але прописана з батьком. (Бувша дружина прописана у своєї мами де і живе з дитиною після розлучення.)...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: