20.05.18 23:44
Автор: Сергей / вопрос с сайта buh-galter.info
1 ответ

Добрый день.Я студент дневного отделения.У меня есть…

Добрый день.Я студент дневного отделения.У меня есть отсрочка до 30 июня 2018 года.Мне принесли повестку и сказали что бы я прошел мед.комиссию.Как мне поступить в данной ситуации? Мне нужно проходить мед.комиссию или нет.И законно ли прохождение мед.комиссии во время отсрочки?

Раздел: Другое
Присвоить статус
Ответы на вопрос:
22.05.18 19:37
Специалист Lawyer Maxim
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 19
Добрий день! Ця ситуація досить поширена, у зв'язку з тим, що студенти ВНЗ закінчують навчання та для отримання диплому про вищу освіту повинні підписати т.зв "обхідні листи", одним із пунктів яких є військомати.
На рахунок повістки:
Відповідно до п.3 Указу Президента №33/2018" Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році" визначено, що:
3. Призвати на строкову військову службу придатних за станом здоров'я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу:
1) у квітні - травні 2018 року;
2) у жовтні - листопаді 2018 року.
Пункт 7 цього ж указу визначає, що цей Указ набирає чинності з дня його опублікування, крім пункту 1 статті 3, який набирає чинності з 1 березня 2018 року, та пункту 2 статті 3, який набирає чинності з 1 вересня 2018 року.

В вашій ситуації, є звільнення від призову так як Ви рахуєтесь на навчанні до 30 червня 2018 року, а сам призов має здійснюватись до останнього числа травня 2018 року. Тобто вручення в даному випадку повістки на призов є незаконним.
Якщо Вам у військоматі скажуть, що повістка на осінній призив, таке вручення також є незаконним, оскільки строки на осінній призив починаються з 1 вересня 2018 року.

Ця практика досить поширена, я думаю, це звязано з тим, що студенти фактично самі приходять до військомісаріатів, таким чином військомісаріатам легше дати студенту повістку,так як не всі студенти обізнані з законодавством, яке регламентує порядок і строки призову, а не розсилати їм потім повістки, чи розшукувати їх з метою вручення їм повістки.

На рахунок, мед. комісії, скажу із свого досвіду, якщо Ви будете відмовлятись, будь-то законно чи незаконно, Ви певно без зіпсованого настрою звідти не вийдете. В данній ситуації можна пройти мед.комісію + будете знати інформацію про стан Вашого здоров'я і не боятися, що після проходження ВЛК Вас заберуть до армії.
Похожие вопросы:
11.04.16 12:40
Автор: Александр / вопрос с сайта buh-galter.info
1 ответ
Добрий день . Я работаю в фырме…

Добрий день . Я работаю в фырме мого брата я вклав йому гроши в розвыток фырми просто гроши дав в руки и все тепер я...

Раздел: Другое
18.06.14 19:08
Автор: Габриэлла / вопрос с сайта molbuk.ua
1 ответ
Добрий день, у мене таке питання

Добрий день, у мене таке питання: в супермаркеті де я завжди роблю покупки замість здачі дають сирники, я їм кажу мені не потрібні сирники нащо...

Раздел: Другое
11.04.17 21:39
Автор: діана / вопрос с сайта molbuk.ua
1 ответ
Добрий день! У мене дуже велике прохання…

Добрий день! У мене дуже велике прохання допомогти мені! Я живу в в приватному будинку. По сусідству через забор маю противну сусідку з її 10-ма...

Раздел: Другое
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: