20.05.18 04:24
Автор: Василь
5 ответов

Встановлення пральної машинки в житловій кімнаті

Доброго дня, цікавить питання ніде немає конкретної відповіді проживаю в гуртожитку в м.Київ хочу до кімнати в якій проживаю провести машинку автомат, підкажіть будь ласка наскільки це законно. Бо у інших мешканців у будинку є санвузли. Та пральні машинки також. Так от що потрібно для того щоб встановити машинку автомат в мене в кімнаті. Проживаю на другому поверсі під моєю кімнатою центральне парадне яким не користуються років 10. А люди ходять до будинку двома іншими ходами. Підвищення мною двері центрального входу просто замуровані і можна так сказати пустий хол і все. Також у кімнаті водовідведення не проводили. Підкажіть що треба та куди звертатися щоб поставити машинку.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
21.05.18 15:31
Специалист Жигальская Юлия
Отзывы: 2/ 0/ 0  Ответов: 116
Василий, начнем с того что такого органа как БТИ на сегодня не существует. Продолжим тем, что в тех паспорт помещения вносятся данные о конструктивном плане здания и помещения (стены, площади, размещения), а инженерные конструкции (схемы прокладки труб) к тех-паспорту никакого отношения не имеют. Последние учитываются в эксплуатационной организации (ЖЕК, ОСМД, пр. КП). А закончим тем, что ко всем этим органам и документам Вы не имеете никакого отношения, т.к. не являетесь собственником помещения.

В вашей ситуации выход единственный - идите к коменданту общежития. Если он/она разрешат Вам установку и возьмут на себя ответственность прокладки труб (т.к. если что-то случится с Вашей машинкой или трубами, то возмещение ущерба станет их головной болью, а Вы - последний к кому пойдут за этим) то согласовывайте работы и занимайтесь установкой.

Если не дадут, то установка машинки в комнате - это Ваш собственный страх и риск. Санкции за несоблюдение правил проживания в общежитии могут быть разными вплоть до выселения. Поэтому сопоставляйте риски и привилегии осознанно.
20.05.18 21:49
Автор вопроса: Василь
Ну БТІ має ж видати тех паспорт на перепланування так як водовідведення в даний момент відстунє саме в кімнаті. Я ж писав у питанні умову що води в кімнаті немає. А лише в умивальниках та на спільних кухнях у кімнати дехто в будинку воду попросив але ті власники наразі непродуманих тому запитати немає в кого. А щоб машинку ж поставити треба воду відвести от я і питаю.
20.05.18 21:44
Специалист Козлов Виктор
Отзывы: 36/ 0/ 0  Ответов: 3409
[quote author=Василь; time=1526811114] має ж бути якийсь дозвіл або перепланування в БТІ.
БТІ не має ніякого відношення до водопостачання та водовідведення.
Рекомендую письмово звернутись до житлово-комунального підприємства, в міськраду.
20.05.18 13:11
Автор вопроса: Василь
Я запитую чи можна її встановити в кімнаті та провести до неї комунікації а саме воду щоб заливалася по трубі і потім зливалася в каналізацію а не вручну. Бо хочеться отримати допомогу а не головний біль. Тим паче на форумах пишуть має ж бути якийсь дозвіл або перепланування в БТІ. Бо в житлових кімнатах вводовідведення заборонено
20.05.18 12:19
Специалист Козлов Виктор
Отзывы: 36/ 0/ 0  Ответов: 3409
Хіба хтось забороняє Вам поставити пральну машину?
Якщо зможете заливати чисту воду в машинку і відводити відпрацьовану.
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: