16.05.18 19:16
Автор: Любов
2 ответа

Надання субсидії

Я прописана разом з батьком. На мене оформлена половина власного будинку. Проживаю фактично разом з чоловіком і 2 дітьми у квартирі, яка оформлена на мого чоловіка.На квартиру мали субсидію. Тепер у відділі субсидій мені пояснили, що треба заповнювати ще раз декларацію на субсидію. Моя зарплата рахуватиметься за двома адресами, а норми на субсидію лише там, де прописана. Чи правильно мені пояснили правила надання субсидій?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
17.05.18 00:42
Автор вопроса: Любов
Цалцалко Ірина, Спасибо!
16.05.18 21:24
Специалист Цалцалко Ірина
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 118
Добрый вечер!
Субсидия начисляется, учитывая доходы зарегистрированных (ФАКТИЧЕСКИ ПРОЖИВАЮЩИХ) лиц, которым начисляются коммунальные услуги.
Соответственно, Вы можете обратиться в ЖЭК (ОСББ), предоставить им договор аренды и получить справку о фактическом проживании без регистрации. ИЛИ можно это сделать без Договора аренды. Вы обращаетесь в вышеуказанные органы, пишете заявление на получение такой справки, они выдают Вам акт, в котором Вам необходимо взять подписи минимум двоих соседей (из разных квартир), которые подтвердят факт проживания без регистрации. На основании этого акта Вам выдают справку. Справку отправляете маме, а она ее пусть несет в отдел соцзащиты. Если в отделе соцзащиты будут ерепениться, тогда тыкаете им законом в нос, что субсидия назначается по зарегистрированным (ФАКТИЧЕСКИ ПРОЖИВАЮЩИМ) людям.

СУБСИДІЯ ОФОРМЛЮЄТЬСЯ НА ФАКТИЧНИХ, А НЕ НА ВСІХ ПРОПИСАНИХ МЕШКАНЦІВ ЖИТЛА
Діти пішли вчитися і фактично з вами не проживають або син чи дочка переїхали у інше місто, але ще досі прописані у Вас? Держава йде назустріч таким сім’ям і пропонує доходи тих, хто прописаний, але фактично не проживає у помешканні, не враховувати під час розрахунку розміру субсидії.

У такому випадку мешканець квартири при оформленні субсидії, в Декларації про доходи у розділі «склад сім’ї», повинен вказати родичів, котрі зареєстровані, але не живуть з субсидієотримувачем. Зокрема, треба написати: «зареєстровані, але не проживають». Разом із Декларацією треба подати Заяву з проханням розглянути на Комісії питання про нарахування субсидій на фактичну кількість людей, які мешкають у квартирі. А також надати документ, що підтверджує факт не проживання відповідної особи за цією адресою (довідка з місця роботи в іншому місці), (довідка про навчання в іншому місці, про перебування на лікуванні тощо).

На підставі цієї заяви Управління соціального захисту спрямовує в помешкання цього заявника державного соціального інспектора. Він у свою чергу, приходить, перевіряє, складає акт. Далі в органі соціального захисту готують подання на Комісію. І Комісія приймає рішення: призначити субсидію, скажімо, не на п’ять чоловік, а, на трьох. І це рішення Комісії є обов’язковим до виконання тими житлово-комунальними підприємствами, які є надавачами послуг. Тобто послуги нараховуються не на п’ятьох прописаних, а на трьох реальних мешканців. І доходи для обрахунку субсидії також беруться з трьох замість п’яти членів родини.

http://teplo.gov.ua/rozyasnennya-po-subsidiyam/114.html

рішення комісії приймається з урахуванням документу, що підтверджує тимчасову відсутність осіб з числа зареєстрованих. За відсутності документа – на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов проживання сім'ї.
Похожие вопросы:
23.01.16 09:58
5 ответов
неправильно начислили субсидию

при начислении субсидии взяли мои доходы за 2014 год но в конце2014года я перешла на пенсию по инвалидности в размере 1079 грн и расчиталась.1августа 2015...

14.01.12 15:35
2 ответа
субсидиии

Субсидии на уголь, газ баллонный, электроэнергию.

23.10.15 13:46
Автор: Анастасия
2 ответа
Субсидия семье,у которой из 5 человек 2е имеют льготы.

Нас в семье 5 человек,папа у меня афганец и у них с мамой льгота 75%(на 2 человек),подскажите имеем ли мы (я,моя дочь 8 мес и...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: