16.05.18 16:39
Автор: Павло
3 ответа

Зменшення розміру або скасування стягування аліментів

Доброго дня! Мене звуть Павло.Питання таке: Чи можна оскаржити рішення апеляційного суду,якщо пройшло вже більше двох років? Чи можна щось зробити,
поновити чи оскаржити стягнення аліментів?

Присуджено 50% усіх видів доходів,але я не працював,за станом здоровья був не працездатним(є довідки),був на утриманні матері.Внаслідок чого,виникла заборгованність,за два роки нарахували 50000гр.Зараз працюю не офіційно,та сплачую по 300гр.-кожну неділю.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
17.05.18 18:10
Автор вопроса: Павло
Дякую,за відповідь.Буду звертатись до "безкоштовної допомоги",сподіваюсь,що вони візьмуться...А оскаржити сумму,яку вже нарахували,за той період,що я був у тяжкому стані?Все ж арештоване майно...,а по суті-як я міг іх сплачувати,продав машину-купив дітям планшети та в школу одів усіх...Операція ж теж не безкоштовна,тільки чеків немає.
17.05.18 11:30
Специалист Жигальская Юлия
Отзывы: 2/ 0/ 0  Ответов: 116
Здравствуйте, Павел!
Вы имеете возможность восстановить сроки апелляционного обжалования если на то есть причины и суд признает их уважительными. Такими причинами могут быть:
1) вынесение заочного решения о котором Вы не знали. Правда здесь нужно будет подавать не апелляцию, а заявление о пересмотре решения. Срок 20 дней с момента получения Вами копии решения.
2) если было постановлено решение в процессе о котором Вы не были надлежащим образом уведомлены - не получали повесток уведомлений и пр. Срок обжалования 30 дней с дня получения копии полного текста решения.

Право восстановления сроков предусмотрено на тот случай если о процессе Вы не знали и копию решения не получили. Получить ее можно путем ознакомления с материалами дела и последующим написанием заявления о выдаче копии решения. Сроки будут исчисляться с момента ознакомления.

ОДНАКО, если таких обстоятельств нет, обжаловать решение Вы действительно не сможете.
В таком случае можно подавать иск об уменьшении размера алиментов.

В ведении обоих процессов по г. Киеву я могу Вам помочь.

Контакты в профиле.
16.05.18 21:19
Специалист Цалцалко Ірина
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 118
Добрий вечір!
Оскаржити рішення апеляційного суду Ви вже не можете.
Згідно діючого законодавства, аліменти присуджуються 50% прожиткового мінімуму на дитину певного віку, або ¼ всіх доходів (якщо на одну дитину), або визначається Позивачем фіксована сума, а суд вже призначує яку саме суму з Вас буде стягнуто.
Я може Вам порадити тільки писати позов про оскарження розміру аліментів, розміру боргу. Але Вам потрібен адвокат, щоб Ваші інтереси в суді змогли як слід захистити.
З Повагою, Ірина!
Похожие вопросы:
22.07.14 23:39
Автор: Віра
6 ответов
Аліменти сину-студенту

Добрий вечір! Сину в серпні виповнюється 18 років,він студент,батько аліментів ніколи не платив,я отримувала допомогу взамін аліментів від соцзабезу в розмірі 385,80 грн. Соцзабез припиняє...

18.07.12 22:00
Автор: Мария
4 ответа
Аліменти

Отримую аліменти(25% від з/пл) на дитину більше 10років.Аліменти-мізерні.Але з 2010р.кол.чол-к звільнився з роботи.Працює неофіційно.З 01.2012р.і до сьогодні він перебуває на обліку у центрі зайнятості,аліменти-меньші за...

29.01.14 21:18
Автор: Станіслав
4 ответа
зменшення розміру аліментів

я сплачую аліменти на дитину від попереднього шлюбу в розмірі 1/4 частини доходу, на теперішній час мені призначено сплачувати аліменти на утримання вагітної дружини в...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: