01.05.18 09:22
Автор: Анна
1 ответ

Виплати підйомних, тим хто працює за спеціальністю

Доброго дня. Нам повідомили, що всі студенти, які навчаються на бюджеті та працюють за спеціальністю можуть отримати підйомні. Я навчаюся на 4 курсі в педагогічному університеті за спеціальністю вчитель початкових класів та спеціалізацією вчитель англійської мови. Працюю у сільській школі півтора роки вчителем англійської. До цих пір невідомо, чи буде в дипломі після 4 курсу вказано спеціалізацію. Отже, првцюючи вчителем англійської, я працюю за спеціальністю чи ні? Маю правона підйомні?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
01.05.18 20:31
Специалист Цалцалко Ірина
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 119
Добрий вечір, Анна!
Ознайомтесь з наступним порядком:
http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z0605-16
ПОРЯДОК
надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю
1. Цей Порядок визначає механізм надання одноразової адресної грошової допомоги у п'ятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року, (далі - допомога) випускникам вищих навчальних закладів денної форми навчання (далі - випускники), які навчались за державним замовленням у вищих навчальних закладах державної та комунальної форм власності незалежно від підпорядкування, здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю та уклали на строк не менш як три роки договір про роботу на посадах педагогічних працівників у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, визначених органами управління освітою (далі – договір).
2. Кількість випускників вищих навчальних закладів державної форми власності, яким надаватиметься допомога, встановлюється Міністерством освіти і науки України на підставі списків таких випускників, поданих вищими навчальними закладами, що підпорядковані Міністерству освіти і науки України, іншими центральними органами виконавчої влади, у підпорядкуванні яких є вищі навчальні заклади.
3. Кількість випускників вищих навчальних закладів комунальної форми власності, яким надаватиметься допомога, встановлюється управліннями (департаментами) освіти і науки обласних державних адміністрацій, Київської міської державної адміністрації (за підпорядкуванням) на підставі списків таких випускників, поданих вищими навчальними закладами комунальної форми власності.
4. Після опрацювання списків випускників, поданих вищими навчальними закладами, що підпорядковані Міністерству освіти і науки України, а також іншими центральними органами виконавчої влади, у підпорядкуванні яких є вищі навчальні заклади, на відповідність вимогам, визначеним у пункті 1 цього Порядку, Міністерство освіти і науки України затверджує кількість одержувачів допомоги у вищих навчальних закладах, що перебувають у сфері управління Міністерства освіти і науки України, інших центральних органів виконавчої влади, та розподіляє (перерозподіляє) бюджетні призначення в межах асигнувань, передбачених у Державному бюджеті для виплати допомоги, між вищими навчальними закладами, підпорядкованими Міністерству освіти і науки України, іншим центральним органам виконавчої влади.
Департаменти (управління) освіти і науки обласних державних адміністрацій, Київської міської державної адміністрації після опрацювання списків випускників, поданих підпорядкованими вищими навчальними закладами, на відповідність вимогам, визначеним у пункті 1 цього Порядку, затверджують кількість одержувачів допомоги у вищих навчальних закладах та в межах коштів, передбачених у місцевих бюджетах на виплату допомоги, розподіляють бюджетні призначення між комунальними вищими навчальними закладами за підпорядкуванням.
5. Вищий навчальний заклад щороку до 01 серпня інформує випускників навчального закладу про необхідність подання ними документів для отримання одноразової грошової допомоги.
Вищий навчальний заклад на підставі доведеної вищестоящим органом управління, у підпорядкуванні якого перебуває вищий навчальний заклад, кількості одержувачів допомоги та документів (заяви про надання допомоги, копії трудової книжки (за наявності), копії договору про роботу на посаді педагогічного працівника у загальноосвітньому або професійно-технічному навчальному закладі), що подаються випускниками щороку до 10 жовтня, здійснює виплату допомоги до кінця поточного року.
6. Випускники, які працевлаштовані в навчально-виховних комплексах «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад», «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад», окрім документів, визначених у пункті 5 цього Порядку, подають довідку з цього навчального закладу, яка підтверджує інформацію про те, що вони працюють в шкільному підрозділі цього навчального закладу.
7. У разі відмови випускника приступити до роботи відповідно до укладеного договору про роботу на посаді педагогічного працівника у загальноосвітньому або професійно-технічному навчальному закладі, звільнення його з ініціативи адміністрації за порушення трудової дисципліни, звільнення за угодою сторін або з ініціативи працівника протягом трьох років від початку роботи в загальноосвітньому або професійно-технічному навчальному закладі одержувач допомоги зобов’язаний повернути суму фактично одержаної допомоги у вищий навчальний заклад, який здійснював її виплату.
Вищий навчальний заклад зобов’язаний повернути зазначені кошти до державного (відповідного місцевого) бюджету.
8. У разі зміни місця роботи випускника, але продовження перебування його на посаді педагогічного працівника у загальноосвітньому або професійно-технічному навчальному закладі одержувач допомоги зобов’язаний протягом 30 днів з дня виникнення таких змін переукласти договір за новим місцем роботи відповідно до норм, визначених у пункті 1 цього Порядку.
9. До 15 лютого наступного за звітним року вищі навчальні заклади, які виплачували допомогу, звітують перед органом вищого рівня щодо кількості випускників, яким здійснена виплата допомоги у попередньому році, та щодо обсягів цієї допомоги.
10. До 25 березня наступного за звітним року Міністерство освіти і науки України та інші центральні органи виконавчої влади, у підпорядкуванні яких є вищі навчальні заклади, управління (департаменти) освіти і науки обласних державних адміністрацій, Київська міська державна адміністрація інформують Міністерство фінансів України щодо кількості випускників, яким виплачено допомогу у попередньому році, та щодо обсягів цієї допомоги.

Якщо знадобиться додаткова допомога, звертайтесь:
0999500811
[email protected]
З Повагою, Ірина!
Схожі питання:
23.01.12 01:13
Автор: Давид Дина
1 відповідь
Підходяща робота

Выходит ЭТО..... 7. Для громадян, які не мають професії, або таких, які займали місця, що не потребують спеціальної підготовки та перебувають на обліку як безробітні...

Розділ: Інше
Оплата праці після здобуття другої вищої освіти

Доброго дня! Мене цікавить оплата праці педагогічного працівника, зокрема мене. Маю вищу кваліфікаційну категорію, звання "вчитель-методист" і викладаю географію в школі. Паралельно здобуваю другу вищу...

25.03.15 18:49
Автор: всмвсвса
4 відповіді
Можете помочь с решением задач по трудовому праву?

3.З 1974 по 1995 р. Сич працювала в Заслуженой капелі України "Трембіта" на посаді артистки хору, за безстроковим трудовим договором. У 1995 р. адміністрація посилаючись...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: