22.03.18 19:53
Автор: Сергій
1 ответ

Cтосовно медицини

Бажаю здоровя. Я військовослужбовець, отримав травму (перелом ноги) при виконанні службових обовязків. Лікування проходив у місцевій лікарні за місцем проживання. За весь курс лікування (операція та медикаменти) заплатив 100% коштів. Запитання: чи можу я повернути витрачені кошти, якщо так то яким чином? Дякую.

Раздел: Другое
Присвоить статус
Ответы на вопрос:
24.03.18 22:01
Специалист Крикун Сергей
Отзывы: 6/ 0/ 0  Ответов: 565
Закон України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» (http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/2011-12/page), ст.11:
«1. … Військовослужбовці, військовозобов'язані та резервісти, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори, мають право на безоплатну кваліфіковану медичну допомогу у військово-медичних закладах охорони здоров'я. Військовослужбовці щорічно проходять медичний огляд, щодо них проводяться лікувально-профілактичні заходи.
За відсутності за місцем проходження військової служби, навчальних (або перевірочних) і спеціальних зборів або за місцем проживання військовослужбовців військово-медичних закладів охорони здоров'я чи відповідних відділень або спеціального медичного обладнання, а також у невідкладних випадках медична допомога надається державними або комунальними закладами охорони здоров'я за рахунок Міністерства оборони України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів.».

Отже, Ви маєте право, як я вважаю, на компенсацію вартості лікування з боку Міністерства оборони. Зрозуміло, що вартість та сума лікування має бути підтверджена документально (касові чеки і т.і.). Подайте до Міністерства оборони заяву про виплату компенсації (доречним, якщо необхідним має бути у Вас також банківський рахунок для перерахування коштів). Сайт міністерства оборони: http://www.mil.gov.ua/ Заяву слід (доречно) подавати під її реєстрацію на Вашому екземплярі (якщо подавати безпосередньо) або поштою рекомендованим листом з повідомленням про вручення. У випадку відмови або залишення без відповіді – з позовом до суду.
Похожие вопросы:
17.06.12 16:38
2 ответа
Медицина- неотложная помощь!!!!

Я работаю заведующим отделением анестезиологии и интенсивной терапии.Херсонская область г Каховка,Каховский район.Район с численостью населения 70 тысячч.Больная 49 лет прооперирована в гинекологическом отделении по поводу...

Раздел: Другое
17.06.12 16:30
1 ответ
Медицина- Оказание неотложной помощи!!

Я работаю заведующим отделением анестезиологии и интенсивной терапии.Херсонская область г Каховка,Каховский район.Район с численостью населения 70 тысячч.Больная 49 лет прооперирована в гинекологическом отделении по поводу...

Раздел: Другое
17.06.12 16:55
2 ответа
Медицина --Неотложная помощь!!

Я работаю заведующим отделением анестезиологии и интенсивной терапии.Херсонская область г Каховка,Каховский район.Район с численостью населения 70 тысячч.Больная 49 лет прооперирована в гинекологическом отделении по поводу...

Раздел: Другое
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: