20.03.18 16:57
Автор: Сергей
1 ответ

"Виправлення" рішення медкомісії

Сьогодні пройшов медкомісію у військоматі, до проходження військових зборів, висновок дерматолога і голови комісії - не придатн ст.57 "б", СО-6. Сержант, якому я мав здати висновки, забравши у мене, наказав зачекати і вийшов. Повернувся з виправленим висновком на протилежний - придатен (вісновок дерматолога також змінено). Що у такому випадку робити?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
21.03.18 21:31
Специалист Крикун Сергей
Отзывы: 8/ 0/ 0  Ответов: 701
По-перше, відповідно до «ПОЛОЖЕННЯ про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України» (http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z1109-08/page):
«2.8. Після закінчення огляду кожний лікар записує в облікову картку призовника (на збірному пункті - у Картку медичного огляду призовника на збірному пункті (додаток 8)) висновок про придатність (тимчасову непридатність або повну непридатність) до строкової військової служби, відповідну статтю Розкладу хвороб, дату огляду та підписує висновок із зазначенням свого прізвища та ініціалів і скріплює особистою печаткою. За результатами медичного огляду спеціалістами лікар - член призовної комісії приймає підсумкове рішення щодо придатності призовника за станом здоров'я до військової служби та служби в тому чи іншому роді військ, що скріплюється його підписом та особистою печаткою лікаря.
На призовників, у яких виявлені захворювання або відхилення від норми, що обмежують придатність за родами військ або визначають їх тимчасово непридатними та непридатними до строкової військової служби, оформлюється Висновок лікаря. Висновок підписується лікарем з обов'язковим зазначенням дати огляду, висновком про придатність до строкової військової служби, обмеженням за родами військ у відповідності з ТДВ "А" та лікарем - членом призовної комісії (комісії з питань приписки).»

Іншими словами, висновок про стан здоров’я призовника вноситься ( у разі виявлення хвороби) до двох документів – до облікової картки і до Висновку. Але це треба мати Вам на увазі і передчасно не видавати своєї обізнаності, щоб не провокувати підроблення даних і в картці призовника (як я вважаю зробити за потрібне, але рішення за Вами - можливо відкрити цю обставину).

По-друге, подайте на ім’я цього Вашого районного військового комісара рапорт про ситуацію (спотворення фактичних даних та підроблення документа), усунення порушення (відновлення Висновку у попередній редакції) під страхом Вашого звернення до поліції про вчинення службовцями (лікарями ВЛЕК) злочину передбаченого ст.366 Кримінального кодексу України (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2341-14) – службове підроблення, А вже в заяві до поліції вказати про необхідність внесення даних в ході ВЛЕК до двох документів. Рапорт подайте під реєстрацію його вручення на Вашому екземплярі.
Похожие вопросы:
19.10.11 17:54
2 ответа
виконання рішення

На виконанні у виконавчої служби знаходиться виконавчий документ про стягнення коштів з фізичної особи на мою користь. Рішення винесено 22.09.2010 Боржник предявив до виконавчої служби...

07.11.14 16:29
Автор: Александра
1 ответ
Доброго дня! Допоможіть вирішити таку задачу, будь-ласка! НЕОБХІДНЕ коротке обґрунтування власного рішення запропонованої задачі. Фабула далі...

Доброго дня! Допоможіть вирішити таку задачу, будь-ласка! НЕОБХІДНЕ коротке обґрунтування власного рішення запропонованої задачі. Фабула Громадянин Узбекистану Негідний П. та громадянка України Злочинцева О., шляхом...

24.09.15 12:46
2 ответа
Заочне рішення

Доброго дня шановні юристи. Підкажіть чи можна заочне рішення оскаржувати відразу до апеляційного суду, чи треба дотриматись процедури, тобто подати заяву про перегляд до суду...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: